Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kimostam egy fehér pólót a...

Kimostam egy fehér pólót a sötét ruhákkal, lehet ebből még fehéret varázsolni?

Figyelt kérdés
Olyan ronda szürke lett, mint egy felmosórongy. Aztán beáztattam Flóraszeptes vízbe, így meg rózsaszín lett. Van megoldás?
2012. nov. 9. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ha ki hipozod, persze csak akkor érdemes ha hó fehér ruhárol van szó mert ha kis szines minta is van rajta akkor az megfakul eléggé és foltos maradhat.
2012. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
clorox fehéritő....áztasd fél ora hosszt benne, tegyél egy lavorba vagy múanyag tálba 2-3 liter forro vizbe 2 dl cloroxot és hagyd benne fél oraig aztan ismételd meg még 1 szer, aztan jo alapossan oblitsd ki szag mentesre es lehet ruha oblitobe haztatni.
2012. nov. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 9. 13:19
 4/4 tetris ***** válasza:

Ha sikerül is visszavarázsolni hófehérre, onnantól kezdve nagyon kell ám vigyázni, nehogy nagyobb levegőt vegyél abban a pólóban, mert szétfoszlik rajtad a feszülés helyén.

Lehet, hogy jobban jársz, ha hasznosítod felmosórongyként, vagy takarító-festő-kertimunkaközbeni-kutyafürdetős-cipőpucolós védőruházatként.

2012. nov. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!