Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Van olyan alkalmazás amivel...

Van olyan alkalmazás amivel tabletről lehet tv-t irányitani? ¿

Figyelt kérdés
Tablet tv távirányítóként.Az így jártam anyátokkalban Barnei nek olyan a távirányítolya hogy érintos es olyan mint egy tablet

2013. ápr. 6. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az enyemet ossze lehet hangolni a tv-vel. De azt hiszem, csak sajat markaval. (?)
2013. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Ha leírod hiba nélkül a kérdést akkor keresek neked.
2013. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

montihun


Nem ártott volna, ha te is hibátlan helyesírással osztod az észt.

2013. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Samsung smart TV-t lehet számítógépről is távirányítani a GEMOTE programmal, ha rá van kötve a TV is a hálózatra. Másik szobából is ki lehet kapcsolni a TV-t :P Keress rá googlival, nem tudom, de hátha jó neked is a tabletra, annyi csak, hogy engedélyezni kell a TV-n is.
2013. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
JVC-m van google play-on kerestem de angolul volt nem értettem. Amúgy ha nektek bevált valamelyik akkor a nevét el tudnátok küldeni.Nem baj ha fizetős csak, hogy menjen.Amúgy meg tableten voltam azért nem írtam ékezetet. Az a baj hogy messze van a tv-az ágytól és összekötni nem lenne úgy jó :( valami olyan ami pár méteren belül birom irányitani úgy mint a tv-távirányítóval.
2013. ápr. 6. 17:51
 6/16 anonim ***** válasza:
Tedd rá a tabletre a távirányítót :)
2013. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
LøL csak nincs meg a távirányító úgyhogy most a tévét nyomkodom ha lapozni akarok
2013. ápr. 7. 07:25
 8/16 A kérdező kommentje:
Tegnap este nem találtam
2013. ápr. 7. 07:27
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha jobb tableted van, akkor az oldalán ott van a csatlakozási lehetőség, amivel macerálhatod a tv-t.Pesze azon is kell lennie olyan csatinak.


mint nálam.nagy élmény a 10 collos tabletről a 106 os tv-t matatni.

2013. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nemcsak az ékezetekkel van baj.
2013. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!