Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan moshatnám ki a szőnyege...

Hogyan moshatnám ki a szőnyeget, ha nem fér be a mosógépbe?

Figyelt kérdés
A szőnyeg kint volt a sufniban, olyan fél évig, most hoztuk be, mert a szobánkba az jó lenne. Elég koszos, kicsit sáros, és büdi. Fehér, hosszú szálú szőnyeg. Gondoltam, befér a mosógépbe, és majd az kimossa, de nem fért be, nem kicsi a szőnyeg... Most kint van a kertbe, várja a sorsát. Hogyan moshatnám ki, és fertőtleníthetném?

2013. máj. 8. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Kézzel a kádban.
2013. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zuhany van. És nem nagy, a fele szőnyeg kilógna és tiszta kosz sár lenne minden, jobb lenne slaggal, de az nincs
2013. máj. 8. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Egy indiai Londonban így csinálja:

http://www.youtube.com/watch?v=Yj1Paxd1dSI


Vigyétek ki a kézi autómosóba, terítsétek le, aztán adjatok neki a nagynyomásúval! Aztán otthon kilógathatjátok. 500-ból csili-vili lesz!

2013. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fel kell tenni a szőnyegporoló álványra .ha van kerti csap,és tömlő hozzá,akkor leveretni .Aztán jöhet a mosószeres víz,fentről lefelé haladva kefével átmosni.

Ezután ismét leveretni fentről lefelé.A viz kisodorja a porszemcséket is .Ezután jó illatú öblitővel leönteni.

Itt szépen meg is szárad .A 4x3 sokat is így mossuk ki

nyáron .

2013. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Magasnyomású mosóval már én is tisztítottam olcsóbb kerti szőnyegeket, de a gyapjúhoz, slaggihoz legjobb a kád. Alig langyos vízbe wu 2 sampont öntesz, aztán jól megtaposod. Gyönyörű tiszta lesz. Nekem rengeteg gyapjú takaróm van, azokat minden évben így tisztítom, nyáron, utána öblíted, űjra taposás, végül kiteríted , lecsöpög, melegben hamar szárad.
2013. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kiteríted a betonra és slaggal megdolgozod. mehet rá a sampon, taposás, slagozás. Legközelebb télen vidd ki a friss hóba, és azon püföld egy szőnyegporolóval.
2013. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!