Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ikeában milyen a konyhabutor?...

Ikeában milyen a konyhabutor? Mert amitket láttam az interneten az oldalukon, drágák és nem szépek.

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ikea honlapján minden termék fent van. Tehát azok vannak, amiket ott látsz.

A baumax-os egyenkonyhánál drágább, de ha egyedileg csináltatsz annál olcsóbb.

2009. okt. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

konyhát nem mindennap csináltat az ember, és szerintem az ikea annyira nem jó, mint amennyire mondják.

az erre szakosodott bútorüzletekben sokkal többet tudnak segíteni.

az enyém fél milla, de megéri, mert sokkal szebb, mint az ikeás, vagy más tömeggyártott xar...

2009. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pedig 700 körül lenne az ikeés ha ott csináltatnánk
2009. okt. 22. 14:17
 4/4 anonim válasza:
Nekem ugyen nem Ikeás konyhabútorom van, de ha cserére kerül sor, tuti oda megyek. Az, hogy tetszik-e, szubjektív, de rengetek féle ajtó közül lehet választani, szinte biztos, hogy mindennki megtalálja a neki tetszőt. A fiókok és az ajtók csukó-mechanizmusa szerintem felülmúlhatatlan. Menj el az egyik Ikea áruházba, és próbáld ki, csapd be a fiókot vagy a konyhaajtót. Testreszabhatóság a végletekig, és 25 év garancia van rá, azért ez jelenthet valamit.
2010. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!