Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Lehet még valahol szidolt...

Törpilla57 kérdése:

Lehet még valahol szidolt kapni? 2010-es kérdések között is találtam, pedig akkor még lehetett kapni. Na de manapság?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy betiltották a szidol árusítását. Igaz ez? Mi lehet(ett) az oka? Ez egy nagyon jó(talán a legjobb) réztisztító szer volt, amit mostanában helyette ajánlanak(meg is vettük) legszívesebben kidobnám,mert nem ér semmit, sőt rondább lesz a réz. Szerintem már minden "új"szert kipróbáltunk, tiszta pénz-kidobás!!!

Kérem, aki tud segítsen. Kérem vissza a kedvenc szidolomat...!!!



#Szidol
2013. aug. 10. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

"A Henkel Magyarország Kft. tájékoztatása szerint már nem forgalmazzák a Sidol termékcsaládot. A cég kommunikációs osztálya a termékek forgalmazásának megszüntetését a Henkel regionális döntésével indokolta. A döntés hátterében valószínűleg a fogyasztói szokások megváltozása áll, vagyis túl kevesen vásárolták a terméket, és nem érte meg árusítani.

Azok, akik mégis szeretnék az ezüst étkészletüket kifényesíteni, nem maradnak tisztítószer nélkül. A Sze-Szidol fémtisztító például továbbra is kapható, ráadásul kedvezőbb ára van, mint a Sidolnak. A Henkel termékét 600 forintért lehetett kapni, míg a Sze-Szidolt már 399 forintért beszerezhetjük.

[link]


A fémes felületek megtisztítására számtalan egyéb módszer is létezik, például fémtisztító pasztákkal is felvehetjük a harcot az étkészleten felbukkanó foltokkal. Utóbbi termékek ára változó, 825 forinttól akár 1999 forintos árig is terjedhet.


Míg a szidol egy savakat és ammóniát tartalmazó keverék, a fémtisztítást elvégezhetjük olyan tisztítószerekkel, amelyek nem tartalmaznak savat vagy méreganyagot. Ilyen például a fogkrémes fémtisztítás , de léteznek biotermékek is. Ez utóbbi, vagyis a Ha-Ra Blue fémtisztító paszta ára 8500 forint, és ebben még nincs benne a postaköltség."

2013. aug. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves Harkonnen!

Köszönöm a gyors válaszát, de sajnos pont ez volt az a termék, amit legutóbb kipróbáltam. A boltban is ezt ajánlották a régi Sidol helyett. Csak nem akartam ellen reklámot csinálni, de ha dicsérni lehet, akkor hadd mondjam el én is, sajnos messze lemarad a Sidoltól, a rézküszöbök, réz dísztárgyak siralmasan néznek ki a használata után. Inkább semmi, mint ez... Azt meg nehezen hiszem, hogy nem volt rá kereslet, igaz nem minden nap vesz ilyent az ember, de hát ez a termék rendeltetéséből eleve adódik.

2013. aug. 11. 06:38
 3/8 anonim válasza:
Senki ne vegye meg a Sze-Szidol terméket ócska utánzata az eredeti Sidolnak.Most vettem ment a kukába semmit nem ér egy barna agyagos híg lötty ami semennyire sem tisztít.Semmi köze az eredeti Sidol termékhez egy drága silány hamisítvány.
2015. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 imi59 válasza:
Üzlet politika.A régi sydol sokkal jobb volt, és olcsó és mennyiségben sok volt.Mostani nem ér semmi.Ki próbáltam, és nem voltam elégetve, és drága.
2017. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 imi59 válasza:
Engem is érdekel a sydol.
2017. júl. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:((((

Nekem most fogyott el a készletem, és szembesültem vele, hogy sehol nem kapok. Sőt a DM eladónője mondta, hogy a sajátmárkás terméküket sem forgalmazzák már.

Milyen világot élünk, mintha visszakerültünk volna a múltba, amikor pult alól vásárolhattunk. Sőt, ezt még onnan sem.

2019. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Üdv mindenkinek!

Külföldről, olasz importként lehet rendelni Sydol-t, a mostani ára 12$ körül van, +1$ szállítási költség.


[link]

2021. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
*10$ szállítási költség
2021. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!