Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Gáztűzhelynek a sütőjéről...

Gáztűzhelynek a sütőjéről mivel tudnám könnyen letisztítani a ráégett zsírt?

Figyelt kérdés
Vettem már hideg zsíroldót, Dr. Beckmann sütőtisztítót. Elég sokat letudtam vele tisztítani fáradságos dörzsöléssel, de nem mindenhol jön le.
2008. júl. 11. 05:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanezzel a gonddal küszködtem, súroltam mint egy barom meg mindenféle löttyöt kipróbáltam, de semmi.

Egyszer ajánlották a Well Done hideg zsíroldót....na, azóta se használok mást... Cillit, Cif...pfff, nyomába sem érnek.

Nagyon erős, kesztyőben csináld! Olyan jól lehozza a zsírt (még a több éveset is!), hogy súrolni sem kell, olyan "folyóssá" válik a zsír tőle és könnyen le tudod törölni egy ronggyal.

Egyszerűen élmény vele a takarítás, imádom!

2008. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, annyit még elfelejtettem mondani, hogy rajta kell hagyni a szert egy ideig, én 15-20 percig szoktam.
2008. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem az Amway sütőtisztító jött be! Bekenem,hagyom állni és egy túrós trutyivá áll össze amit csak ki kell törölni.Nem olyan büdös mint a hidegzsíroldó és nem muszály a kesztyü se engem nem irritál!
2008. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Nekem a hideg zsíroldó a KIRÁLY!!!!! Imádom, befújom vele a tüzhelyt aztán kimegyek a konyhából hogy ne lélegezzem be, kb 20 perc múlva visszamegyek és egy könnyed mozdulattal letörlöm aa adigra már gyönyörűen feloldódott szennyeződést! NAGYON FONTOS!!! AZ ABLAK NYITVA LEGYEN !! Hogy kiszellőzön a szag.
2008. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én W5 hideg zsíroldót használok.Nagyon jó.Lidl-ben kaphatsz.Nem drága, de nagyon erős cucc, és mindent visz.
2008. júl. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A Well Done nekünk is bevállt!
2008. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
En hetente grillsütö tisztitospray-vel csinalom. Este jol befujom, reggel csak kikell törölni.Gyönyörüen folyossa valik a zsirreteg, nem kell dörzsölni. Az utotisztitashoz meleg prilles vizet hasznalj.
2008. júl. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Én is csak well dont használok,arégi foltokat is gyönyörűen leviszi dörzsölés nélkül.Ugyanolyan jó a well don szanitertisztítója is, a kádakat csempét újjá varázsolja.
2008. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Well done!!!El se hittem,mikor megláttam,h. mindent leszedett a tűzhelyről,és az ára is elfogadható.
2008. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
ha lehet tanuljatok meg kesztyűben "dudálni", az az háztartási munkát végezni.Nem csak a kéz bőre megy tönkre, de ezek a maró vegyszerek fel is szívódhatnak. Elhatározás kérdése. / és talkumé/ Talkum a kesztyúbe munkához kevés, tisztitás után bőven.A talkum magában azt hiszem nem drága., a hintőpor igen.
2008. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!