Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Reluxát könnyű tisztítani?...

Reluxát könnyű tisztítani? Tisztán tartani? Praktikák?

Figyelt kérdés
Lehet olyat szeretnék a házunkra.
2009. nov. 27. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
ja, azzal a tv soppos static dusterrel simán le lehet porolni. csak sűrűn kell porolni, h ne rohadjon rá a kosz :)
2009. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nemkell hozzá feltétlen teleshopos cucc. elég egy sima olyan portörlő szőrös henger simán leszedi a port.
2009. nov. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a 2 ablaküveg között van,és így nem kell tisztítani,mert sose nyitjuk ki az ablakot
2009. nov. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Salx Narval ***** válasza:
Ha nagyon piszkos, akkor szalmiákszeszes vízzel mosd le.
2009. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is a két ablaküveg közé szereltettük, úgy egyáltalán nem porosodik. :D
2009. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legjobb a melegvíz és mosogatószer!!!!!
2009. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A reluxát szerintem nem lehet tisztán tartani. Egyébként nekünk fa reluxánk van, tisztítani pedig úgy szoktam, hogy a porszívó csövére a bútorszövethez használatos fejet teszem, ide-oda átfordítom, úgy átporszivózom. Majd tollsöprűvel áttörölgetem. Ezen egyébként nem látszik meg a por, kosz, ezért praktikus, de majd ha házunk lesz, (most panelban lakunk), akkor reluxában nem gondolkodom.
2009. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 éve van reluxánk a fém de nem kell azt porolni,hisz nyáron állandó használatban van ,ősszel meg ha felhúzod nem tud porosodni mert olyan szorosan vannak a lapok egymásra húzva.Én most megnéztem felvan húzva a mienk ősz óta de nem poros...én csak a legtetejét törlöm ablak pucolásnál...
2009. nov. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!