Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egy inget meleg helyre tettem...

Egy inget meleg helyre tettem száradni kivasaltam utána és az ujja kicsit rövidebb lett. Mit lehetne tenni, hogy ugyanolyan legyen mint korábban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért lett rövidebb mert a mosásban összement. Túlságosan meleg vízben mostad ki. Attól hogy radiátorra teszed száradni, majd vasalod nem megy össze. Ezzel már nem tudsz mit csinálni, hacsak nem viszed szabóhoz aki megtoldja az ing ujját.
2014. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pedig mindig ugyanúgy mosom... 30 fokon mint mindig.. de a szárítóban nagyon meleg volt csak az lehet a baj
2014. jan. 28. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg a vasalással lehet egy kicsit nyújtani. Ha az ujja rövideb lett, akkor a válla felől a kézelőjéig pár tucatszor vidd végig a meleg vasalót, erősen nyomva...


(Úgy gondolom, a meleg helyen szárítástól nem rövidülhet meg. A nyári 40 fokos kánikulában ha a tűző napon szárítom a cuccaim, akkor sem mennek össze...)

2014. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 goodlike999 válasza:
Tedd hideg helyre.
2014. febr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!