Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Új, sötétbarna fürdőlepedőmet...

Új, sötétbarna fürdőlepedőmet már háromszor is kimostam de még mindig nagyon szöszöl. Mit lehet tenni, hogy használható legyen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy ilyan törcsim. azóta is szöszöl. sajnos nem sok jóval bíztatlak. nem is használom, mert nem szeretném, hogy az egész fürdőszoba szöszben ússzon. elég nekem a párom haja :)
2009. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Dobd ki! Vagy mosd ki legalább tízszer, addira elkopik és akkor dobod ki. Hol vetted a kinai piacon. Akkor van legtöbbször ilyen eset
2009. dec. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Úgy kaptam ajándékba ráadásul kettőt. Nem kínai, valami spanyol termék, és elég drága is. Ezért nem értem, hogy miért ilyen. Nagyon szép és jó puha de használhatatlan. Újból tusolnom kellett fürdés után és ráadául tényleg szöszben "úszott" az egész fürdő. Azt hiszem megy a szekrénybe "pihenni".

Köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 28. 21:46
 4/4 anonim válasza:

Nagyon megértelek, de ne tedd a szekrénybe,csak a helyet foglalja

Ha van kutyád vagy macskád akkor jó lesz nekik fekvőhelyként

2010. máj. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!