Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Alkalmaznátok cigány bejárónőt?

Alkalmaznátok cigány bejárónőt?

Figyelt kérdés
egész normálisnak tűnik,a közvetítő is azt mondta,hogy okés,de azért egy picit félek,a vér nem válik vízzé.

2014. okt. 7. 15:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Most komolyan, szerintetek aki magyar (sváb, román, szlovák, örmény, stb.) az nem lophat?

Az embert nézd meg, ne a bőre színét. Ha rendesen megfizeted, valószínűleg jobban megéri bárkinek a rendszeres biztos jövedelem, mint hogy egyszer lebukik, és a továbbiakban nem talál munkát. Legalábbis ez a cég nem fogja kiközvetíteni, ha bejelentést teszel nála....

2014. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
A mi bejáró nőnk is cigány. Semmi bajunk nics vele.
2014. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én igen. Most meg lehet kövezni. Már miért ne?

A bizalom, az esély mindenkinek megjár.

Ugyanígy alkalmaznék japánt, kínait, mexikóit, indiait, oroszt, angolt,horvátot stb.

Katolikust, reformátust, evangélikust, zsidót, hindut, stb-t.


Ugyanolyan emberek mint mi.


A bizalmat megelőlegezem mindenkinek, aztán vagy él vele vagy nem.

2014. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100 % hogy ki fog rabolni mivel cigány
2014. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

A bizalmat és az előítéletektől való mentességet tényleg megérdemli mindenki, csak itt egy kicsit árnyaltabb a helyzet. Abban igaza van az előttem szólóknak, hogy bármely nemzetiségbe tartozó személy lophat, illetve a cigányok között is van normális - nem is vitás, hogy ez így igaz, csak hát az arányokkal van "némi" probléma.

Igazad van abban, hogy a vér nem vízzé, sajnos az én tapasztalataim is javarészt ezt támasszák alá. Én is sok olyan cigányt ismertem, aki eleinte normálisnak tűnt, később viszont előjött belőle a "cigányvér".

Ennek kapcsán hadd meséljek el valamit:



Én ismertem (sajnos) cigány takarítónőt, aki kórházban "dolgozott" . A nővéreknek, főnővéreknek, asszisztenseknek folyton visszapofázott, rikácsolt azért, csak mert normálisan, szépen megkérték valamire, vagy mert finoman rászóltak valamiért, teljesen jogosan.

Többször volt olyan eset is, hogy hébe-hóba, úgy-ahogy felmosott, de a betegszállító vagy mentős, fekvőkocsival vagy kerekesszékkel beteget hozva kénytelen volt rámenni a friss felmosásra - elsősorban azért, mert a beteget gyorsan el kellett a megfelelő helyre juttatni, másrészt azért, mert másfelé nem is lehetett elmenni, nem volt más út.

Emiatt aztán olyan hujjogatást csapott megint, hogy a segge vége majdnem lejött, mert mi az, hogy rá mernek menni, mi az hogy tönkreteszik az ő munkáját stb. stb.

42 évesen már nagyanyó, unokája kb. 5 év körüli pulya. A tróger fia amúgy azoknak a semmirekellő lumpereknek az egyike, akiknek kitették a szűrét Kanadából.

Mikor takarítónőként munkába állt, persze mindenki megelőlegezte neki a bizalmat, amivel persze irdatlanul aljas és pofátlan módon visszaélt ez a nőstény buckalakó. Emellett egy alpári tuskó némber, egy ősbunkó trampli volt. Pár hónap múlva már az is feszültséget keltett a kórház dolgozóiban és a betegekben, ha pusztán a pofáját meglátták ennek a krampusznak.

Természetesen őt sem a bőrszíne és az etnikuma miatt rúgták ki kisvártatva úgy, hogy a lába nem érte a földet.

Kicsit később kiderült, hogy valahonnan Miskolc környékéről szalajtották ezt a putriszökevényt, meg hogy valami közmunka program keretében kapott munkát kórházban.

Ha már közmunka program, szerintem sokkal jobb és célszerűbb lenne/lett volna ezt a nem idén barnult orkot inkább a mezőgazdaságban alkalmazni, mint madárijesztőt.

Mert egészégügyi közegben, kórházban olyan volt, mint egy kellemetlen fing egy múzeumban.


Tehát a kérdésre a konkrét válaszom: megvan rá az esély, hogy ez a cigány bejárónő tényleg okés, azonban én sajnálva bár, de mégis visszautasítanám, mert ilyen fontos ügyben - mint a lakásom és az értékeim - nem kockáztatnék.

2014. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Kecskére káposztát...és nem érdekel, ha lepontoztok :D
2015. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
cask akkor ha szemelyesen ismernem es tudnam hogy rendes , megbizhato, vagy valaki ismeros ajanlana akinel mar dolgozik vagy dologozott. egy ugynokseg nem mindig a legjobb a tajekozodas szempontjabol.
2015. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!