Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen porszívót vegyek?...

Milyen porszívót vegyek? Papír vagy textil porzsákost? Vagy porzsák nélkülit?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék túl sokat költeni rá,de nagyon kéne egy megbízható,jó porszívó. Pár hónapja vettünk egy Tescós porzsák nélkülit,de mára szinte egyáltalán nem szívja be a port. Nektek milyen vált be? Olcsóbb árkategóriásak közül! Segítsetek!
2010. jan. 25. 13:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Nekem porzsák nélküli van,csak kiöntöm a tartályból a kukába,semmi szeméttel nem jár.Néha ki kell mosni a szűrőjét,de nagyon jól szív.
2010. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is porzsák nélküli. Könnyű tisztán tartani és jól szív.
2010. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sem jött be a porzsák nélküli. Olyan gyengén szívott, mint anno a rakéta porszívónk. Aztán a budaörsi Electroworldben vettünk egy leértékelt Philips-et: 39900-ról 10.000,-ért hoztuk el, mert bemutató darab volt, és hiányzott belőle a porzsáktartó. A szervízben megvettük hozzá 1.500,-Ft-ért a tartót + 1 csomag papírzsákot is és 11.500,-ért van egy negyvenezres porszívónk, ami ha nem vigyázok, beszippantja a gyereket is :=).

Érdemes körülnézni, mindig vannak ilyen leértékelt darabok (így lett pl.80ezres sütőnk 40ezerért, stb.) és akkor kevés pénzért hozzájutsz a valóban jó minőséghez.

2010. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem vált be a porzsák nélküli. Mindig szenvedek vele.

Hiába van nagy tartálya,de porszívózás közben min.3szor ki kell takarítani,mivel azt a picit ami benne van odaszívja a szűrőhöz. Persze szív utána is,nagyon gyengén.

Porzsákosat ajánlok mindenféleképpen.

2010. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

az, hogy egyesek xar teljesítményű porzsák nélkülit vesznek, az még nem ok arra, h végleg leírják azt a fajtát.

való igaz, ismerősömnek is van a szarabb fajtából, hát tényleg nem ér semmit. szinte nem is szív.


én vettem pár hónapja samsung 1600w-os porzsák nélkülit. 20e ft volt, de semmi pénzért nem térnék vissza a hagyományosra. igaz, az is samsung volt, erősen szívott, de nagyon nehéz volt pucolni. ezt meg csak kiöntöm egy zacsiba, és kész.


szóval ha minőségi porzsák nélkülit veszel, nem fogsz csalódni. áldozni kell rá, utána jópár évig nem lesz vele gondod. műszaki dolgoknál nem érdemes spórolni. ez a tapasztalatom.

2010. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
a papírost kidobhatod, de akkor mindig kell venni újabb zacskókat, rongyost meg megtarthatod több időre, csak kiszóród belőle a port. Én inkább a rongyosat ajánlom, mer akkor szar ha nincs otthon új porzsák, és a papírost ha kiöntöd párszor, elszakad.
2010. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
1600 W-os porzsák nélküli porszívóm volt, szenvedtem vele rengeteget. Egyszerűen nem szívott ha már egy kicsit is használtam, állandóan ki kellett belőle öntögetni a cuccost, szűrőket végigfújatni stb. Csak macera volt. Egyik nap bedühödtem és az egyik bevásárlókp-ban megvettem a legolcsóbb porzsákos porszívót (történetesen egy kis samsung volt 7 ezer Ft-ért). Azóta szeretek porszívózni, mert jó :)
2010. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, sok-e a szőnyeg, vagy parketta.

Sok szőnyegre nekünk az eladó porzsákosat javasolt.(cserélhető)

1800W alatt nem nagyon érdemes beruházni. Erre is igaz, hogy az olcsóbb a drágább.

20-25 körül már jót lehet kapni

2010. jan. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Textil porzsákosat vegyél, az jobb, mint a papír.
2010. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 MARIANN06 ***** válasza:
78%
Szerintem textilzsákosat mert az tartos és nem kell minden hónapban 1500 ért venned papirzsákot.KB mire tönkremegy a textilporzsák addig birja a porszivó is. (évek)
2010. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!