Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen indukciós főzőlapot...

Milyen indukciós főzőlapot ajánlanátok (márka, típus), amivel meg vagytok elégedve?

Figyelt kérdés

Meg lehet szokni gáz után?

Nem macerás a kis érintőgombokkal irányítani tekerőgomb helyett?


2010. jan. 27. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Sima elektromos főzőlap szóba sem jöhet? :)


Nekem elektromos van, az érintőgombos kérdésedre tudok válaszolni: nekem sokkal jobban kézre áll, könnyebb használni és beállítani, mint anno a tekerőst :) Egy idő után meg a rutinkajáknál már tudni fogod hogy hányas fokozaton meddig kell mennie épp :) Imádom :)

2010. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia,

eddig egész életemben gázt használtam, egy hónapig volt egy albérletben villany, és attól a falnak tudtam futni, nem tudtam megszokni, hogy lassan melegszik, lassan hűl le.

Nem válnék meg a gáztól, de ahova most költözünk, ott sajnos nincs bevezetve a gáz, és azt olvastam, az indukciós hasonlít rá a legjobban.

2010. jan. 27. 15:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: régi villany volt? Furi, mert a főzőlapom szinte abban a pillanatban forró, ahogy bekapcsolom (gyorsmelegítő funkcióval is fel van szerelve, de nem szoktam azt használni).
2010. jan. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy mai villany pikk-pakk felmelegszik már! De hogy kérdésedre válaszoljak, nekem bevált a whirlpool valami 701NE. 100e volt kb. Indukciós.
2010. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem konkrétan a kérdésedre válaszolok, de én is nagy "gáz" hívő voltam, míg a mostani lakásomba nem költöztem. Itt kerámia lapos tűzhely volt, és a kezdetektől fogva imádom! Sokat főzök kuktában, és ennél pl. fontos, hogy rögtön hűljön, ha lejjebb veszem a hőfokot. Hamar melegszik, és nem utolsósorban könnyű takarítani is. Amúgy márkában Whirpool.
2010. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Nekem is Whirlpool van, indukciós! Imádom! Az Ikeában vettük, 130e volt. Annyi csak a bajom vele hogy minden kis piszok meglátszik rajta, de mondjuk könnyű letakaritani.

2010. jan. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!