Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi só kell a mosogatógépbe?

Phiona0068 kérdése:

Mennyi só kell a mosogatógépbe?

Figyelt kérdés
És milyen gyakran, van egy Samsung mosogatógépem 2-3 hetente reklamálja a sót. ez normális?
2015. jan. 21. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván típustól és a sótartály méretétől függ, de 1 kg alatt marad. Télen keményebb a víz, hamarabb kimerül a gyanta ioncserélő kapacitása és a napi ciklus számától is függ.
2015. jan. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akár milyen tipus is ,mindig tele kell tölteni.

Hogy meddig elég,az a használattól függ .

2015. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Én hetente szoktam virágot locsolni, és ezzel egyidőben a mosogató gép sótartályát is feltölteni. Amúgy szerintem a mienk 3 hétig is elvan 1 töltéssel.


[link]

2015. jan. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tele kell tölteni. Nem hiszem, hogy normális, a miénkbe évente kb. 2szer kell sót tölteni, pedig szinte minden nap használjuk.
2015. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sót kell tenni a mosógépbe?! :O

Én sose teszek bele, azt se tudom, hogy hol kell... de működik!

2015. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Nekem évente kétszer írja ki, hogy kell bele só, teljesen teletöltöm a tartályát.
2015. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sótöltés mennyisége, gyakorisága a vízkeménységtől, tartálymérettől, és a használat sűrűségétől függ...


Ha a gép jelzi, akkor kell csak tölteni...persze ennek ellentmond, hogy kéthavonta beletolok félkiló sót, pedig nem jelzi a hiányt..közönséges hetvenforintos sót az osanból...


Samsung. LG, Elektrolux, Siemens...egyre megy.. a miénk Bosch, de nem különb, mint a többi...

2015. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!