Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Karcos üveget lehet valahogy...

Karcos üveget lehet valahogy házilag kezelni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Kalapáccsal kivered és beüvegezed.
2015. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
AZ elsőnél ott a pont:D
2015. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Menj ki valamelyik multi parkolójába,oda ahol kis sátorban autó szélvédőt/üveget javítanak. Na ott kérdezd meg!
2015. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mosr már értem miért tart itt az emberiség :)
2015. márc. 1. 09:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Azert, mert képtelenek gondolkodni, ahogyan Te is kedves kérdező. Szerinted mégis mi a szarral lehetne üveg karcot házilag havíta i? Kalapáccsal ahogy mondtam.


Amúgy komoly ipari technológia kell hozzá, ami ráadásul igen költséges, és a karc mélységétől függően kétséges az eredménye. Ezzel javítják a buszokon a vandal rongálásokat,

2015. márc. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem én, de a kérdés nem arról szólt, hogy lehet e, mert tudom, hogy lehet, pont am említett buszok továbbá kirakatos stb esetében, láttam is ahogyan csinálják, a kérdés az volt, hogy mivel, milyen paszta, milyen fej stb, nem az hogy lehet e, ezért hogy ki nem tud gondolkozni, azt most tegyük félre, azt mondjuk inkább ki nem tud mondatot értelmezni, ált iskola 4. Osztályban volt róla szó. Továbbá amire én gondoltam, amiért itt tart az emberiség, semmit nem javítani, mindent kidobni, cserélni, kirááály. Megértem, ha nem éri meg, sok idő, pénz energia ráfordítás miatt esetleg, de ha valamit lehet orvorolni egyszerűen miért ne?

A kérdés amiatt is szólt, mivel nem vagyok ebben jártas, ha azt mondjátok, hogy lehetséges üvegen karcot eltűntetni, de egyszerűbb cserélni, mert..., akkor megköszönöm a választ, de ne haragudj, az hogy b*szd ki mer hülye vagy és javítani akarsz valamit, és nem is ez a kérdés, hát nem tudom ezt lehet e segítségnek venni.

Minden rosszindulat vagy ítélkezés nélkül, most jól elpocsékoltunk pár percet az életünkből :)

2015. márc. 1. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!