Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Minden mosogatógépbe lehet...

Minden mosogatógépbe lehet tenni tablettát? Mindegy milyet?

Figyelt kérdés
Most van a gépbe öblítő, valamilyen só (azt hiszem), és minden mosogatáshoz a por. Ha tablettára térek át, akkor is kellenek ezek?

2015. márc. 2. 17:12
 1/7 anonim válasza:
A só pótlása elengedhetetlen, hiszen a vízlágyításhoz szükség van rá. Az öblítőre szintén szükség van. Mosogatószer lehet tabletta vagy por alakú. A régebbi készülékek nem mindegyike szereti ugyan a tablettát, de majd a használatnál elvállik, kiderül mennyire mosogat szépen.
2015. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont azért szeretném kipróbálni a tablettát, mert nem tetszik mostanában, ahogy tisztít a gép.
2015. márc. 3. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Én Aldis, teljesen alap tablettát használok, +öblítő és persze só. A tablettát figyeld meg, hogy időben belekerül e a gépbe, mert lehet, hogy későn nyílik ki a kisajtó a tablettatartón. Ha úgy van, nyugodtan dobd a gép aljába, én tizenévig úgy használtam, mert nem nyitott ki az ajtó és nem esett ki a tabletta.
2015. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha időközben változott, akkor én a szűrőjét venném szemügyre, esetleg, ha az sem használna, vennék egy mosogatógéptisztítót, azzal egy hosszú program és nagyon jó, de ezt én nem havonta (ahogy a gyártók ajánlják-persze a saját zsebükre gondolva..), hanem olyan félévente szoktam. A szűrőt viszont gyakran kell kimosni, mert ott összegyűlik minden.
2015. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, pár nap múlva okosabb leszek. Veszek Lidl-s tablettát, ha az sem oldja meg a problémát, akkor tisztítót is. A szűrője tiszta, időközönként szoktam tisztítani.
2015. márc. 3. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy a spriccelőkarokat is tisztítsd ki, belekerülhet apró szennyeződés, ami eldugítja.
2015. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Áttisztítottam minden részét, és tablettával mostam. A tányérok végre tiszták.
2015. márc. 7. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!