Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 1db-os kerek mosogatótálca...

1db-os kerek mosogatótálca elég, ha mosogatógépem van?

Figyelt kérdés
vagy milyet érdemes venni?mertha mosogatok akkor terítek a pultra konyharuhát és arra teszem az edényeket.
2010. febr. 16. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Vannak dolgok, amiket nem lehet mosogatógépben mosni, pl fakanál, hollóházi porcelán, vagy a túl nagy főzőedények. Ezenkívül a zöldséget-gyümölcsöt is tisztítani kell valahol.


Én nem bántam meg, hogy kéttálcás mélymosogatónk van a gép mellett.

2010. febr. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak egymedencés mosogatóm van,melette egy csöpögtető s résszel.Elég lesz,mert az a néhány db edényhez amit elöblítesz nagy ritkán bőven elég a konyharuha lecsurgatni.Én max a nagyobb tepsiket szoktam kézzel mosni.
2010. febr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi egymedencéset vettünk az IKEA-ban, mert az sokkal mélyebb, mint amiket máshol kapni lehet. Nekünk bőven elég, mert a fakanálon kívűl mindent berakok a gépbe. Zöldséget eleve szűrőben mosom.
2010. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is egy medencés van, és nincs mosogatóm. Simán elférek benne. Bár csepegtető tartozik hozzá, de elég.
2010. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig a tepsi okozza a legtöbb problémát, ha azt meg tudod oldani, akkor a többivel sem lesz gond.
2010. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
fakanalat miért nem lehet berakni?
2010. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekünk addig is egy darab kerek mosogató tálcánk volt, amíg nem volt mosogatógép. Nekem a két medencés felesleges helyfoglalás, mert folyóvízben elmosom és kiteszem a szárítóba, minek oda a másik medence?


Ha meg géped is van, pláne elég.

2010. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves tegnap 21:09-es!


A fakanalat azért nem szabad betenni a gépbe mert ugyebár az egy olyan anyag, ami mindent magába szív. Tehát. A mosogatógép elég erős vegyszerekkel dolgozik, azt beissza a fa, és az öblítésnél nem ürül ki belőle teljesen. Így akár az ételedbe is belekerülhet, mert mondjuk kevergetsz egy levest és abban meg kioldódik. Sok műanyag terméket sem szabad betenni, bár ezeket az utóbbi időben mosogatógép-álló anyagból csinálják.

2010. febr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egymedres van és nincs csöpögtetőm, nem is hiányzik, mindig használunk nagy tálcát, amit kézzel mosok el és amit nem lehet a gépbe tenni, azt arra a tálcára borítom. Nekem így jó, mert arra a pultrészre is szükségem van, sokat főzök és sok a konyhai gépem ("ipari" kávéfőző és társai), nem férnék el másképp. A rácsos csöpögtetőtől meg rosszul vagyok.
2010. febr. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!