Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen házimunkát csináltál...

Milyen házimunkát csináltál ma? Ti mindennap takarítottok? Mert nekem csak pénteken van időm, egy nagyobb takarításra!

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogyisne! Én Hetente egyszer alaposabban, hétközben meg ímmel-ámmal! Minden este 6 után érek haza a munkából!

aztán kisorsolom, mi is a fontosabb. Egyik nap vasalás,aztán főzés, porszívózás!

2010. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Muszáj vagyok minden nap felmosni, mert a bordó padlólap, amit választottam, nagyon kényes, minden meglátszik rajta. Van két kutyám, akik ki-be járnak, a tappancsnyom pedig jól látszik és zavar. Este és reggel is általában felmosok.

Amit még minden nap el kell végezni, az a mosogatás.

A többi dolog nekem is ráér egy héten egyszer.

2010. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Söprögetés,porszívózás,fölmosás,mosás,mosogatás. A nagyobb takarítás pedig általában hétvégére marad.
2010. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma semmit

szó szerint

reggel 5kor jöttem el melozni,este fél8ra érek haza,nincs az az isten,hogy bármit csináljak,holnap is 4kor kelek,majd hétvégén összerámolok

ketten vagyunk párommal,nem csinálunk kupit,igy nemkell gyakran takaritani se:D

22/L

2010. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj! Ha pénteken mindent megcsinálsz, és te jól érzed úgy magad... Talán a mosogatás kevés egy héten egyszer. :)
2010. márc. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak mosogattam, de minden pénteken takarítok és mosok. Igaz mosógéppel!
2010. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kénytelen vagyok sajna mindennap takarítani,4ember és egy kutya után.Magamat nem számoltam bele.A rend nálunk 30 percig tart.Az 5 emberből 3 munkanélküli rengeteg szabadidővel de mindent én csinálok.Hogy mit takar a minden?

Minden nap:söprés,wc-fürdő takarítás,mosogatás,portörlés,felmosás és a szobák is.Ha egyszer kimaradna valami csatatér lenne....

2012. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!