Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A kihúzhatós heverőm "alvós...

A kihúzhatós heverőm "alvós része" (amin alszunk) valamilyen általam ismeretlen huzattal van borítva, amit ha egy csöpp víz is ér, hatalmas folt "minta" marad utána. Mit lehet tenni? Hogy lehet kitisztítani?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy ez mitől lehet. A párom véletlenül rátett egy vizes (szimpla csapvizes!) törülközőt a huzatra, és óriási, sárgásbarna, vizeletfolthoz hasonló minta maradt utána. Először azt hittem, valamilyen anyag kioldódott a törülközőből, ezért megpróbáltam szintén vízzel kitisztítani, melynek eredménye újabb foltmintázatok lettek. A lepedőn keresztül is látszik, nagyon undorító. Noha tudom, hogy víz okozta, mégis úgy érzem, mintha fekália lenne : ) Kérdésem, hogy el lehet-e ezeket valamilyen itthoni módszerrel tüntetni, illetve a jövőben ha neadjisten víz éri ezt a textíliát, mi legyen az első reakciónk, hogy ne hagyjon ilyen ronda foltot? Köszönöm előre is!

2015. jún. 20. 03:42
 1/2 A kérdező kommentje:
(férfi vagyok, ezért ha túlságosan egyszerű a megoldás, ne szúrjatok le légyszi) :))
2015. jún. 20. 03:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennek az általad ismeretlen huzat az oka, mivel valami félresikerült termék lehet. Egyedüli megoldás a huzat lecserélése, de azután már a heverőd fazonja nem lesz a régi. Ugyanis még nem találkoztam olyan kárpitossal, aki azt eredeti formában tudná kivitelezni.
2015. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!