Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyennek tartjátok a perwoll...

Milyennek tartjátok a perwoll mosógélt? Még soha nem használtam, gondoltam kipróbálom. Babaruhákból kihozza a foltokat?

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A finom ruhák kézi mosásához használom a rózsaszínt és szeretem. A kéket és a fehéret mosógépbe. Szerintem makacsabb foltokhoz valami erősebbet használj, a Perwoll egymagában nem biztos, hogy elég.
2015. nov. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fölösleges, pláne babaruhához erősebbet. csak jól megterheli méreganyaggal. vannak egyszerű és jó folttisztítók az előkezelés meg csak 1-2 perc.

babaruhához inkább használj oda való mosószereket. epeszappan meg egyszerű és nagyon jó folttisztító

2015. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Babaruhákhoz nekem bevált a mosószóda(ha mosóporhoz adtam) és a vanish. Azóta inkább kapszulát használok, sajnos nekünk nem elég perwoll. Pl. a lányom leggingséből múltkor nem jött ki egy átlagos folt vele, akkor váltottam. Kézi mosáshoz vagy csak egy sima mosáshoz elég.
2015. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!