Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elektromos fűnyíró jobb hátsó...

Elektromos fűnyíró jobb hátsó kereke kiesik?

Figyelt kérdés

Vettem egy új fűnyírót, de a jobb hátsó kereke állandóan kiesik.


Beszéltem a szomszéddal, aki szintúgy nemrég vett elektromos fűnyírót és neki is a jobb hátsó kereke esik ki.


Ez ennyire jellemző?



2016. máj. 12. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel még új reklamálhatod.
2016. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, nyilván nem kéne kiesnie.
2016. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kitekeredett állandóan, ha még pénz visszafizetési garancia van rá akkor vidd vissza, mert különben garanciába kapsz egy másikat aminek ugyanúgy kifog esni mert ez valószínű egy típushiba. Otthon megbarkácsolhatod hogy jó legyen, de akkor ugrik a gari. Nekem volt Al-Ko, Mtd és mindnek kihullott valamelyik kereke...
2016. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
A gyártók úgy gondolták, hogy tök mindegy, hogy kiesik-e, mert aki elektromos fűnyírót vesz, annak amúgy sincs ki a négy kereke. :-))
2016. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos későn jöttetek rá arra,ezek csak eladásra készülnek ,és nem használatra .Olvastam egy kérdező ezzel kapcsolatos tortujárát. A szerviz némi készpénzért használhatóvá tette .

Az olcsó gépek ilyenek .Könnyen az ember képébe vágják,mégis mit szeretne .Ezek csak hobbi gépek .

2016. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is vettem egy ilyen barkácsáruházast. Annak is kiesett. Rossz konstrukció egyszerűen. Amúgy is gyenge a kés is túl puha anyagból van.


Miután kevés a hibalehetőség érdemesebb inkább ugyanazért a pénzért venni egy régebbi használtat ami masszívak. Akinek van benzines az nem sokra tartja, nincs vészes áruk.


Mostanára már nekem is benzines van, rájöttem hogy ilyen elektromos bizbazokkal 1000nm -t nem lehet normálisan.

2016. máj. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elektromos fűnyírónak két előnye van a benzinessel szemben. Az egyik, hogy könnyebb, így nagymama/nagypapa is el tudja még tologatni a 100 m2-es udvarban. A másik, hogy csendes, és vannak olyan helyek, ahol nem nézik jó szemmel, ha egy benzinest pöfögtet az ember (akármikor vagy meghatározott napszakban). Na meg annyi, hogy ha lefullad a (számára) nagy fűben, akkor nem kell nekiállni cibálni.
2016. máj. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kontra anyával sikerült megoldani
2016. júl. 17. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!