Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Elfelejtettem mosóport adni a...

Elfelejtettem mosóport adni a mosáshoz, nagy baj? :/

Figyelt kérdés
Csak oblitot, citromlevet meg ecetet raktam

2016. júl. 31. 16:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy ha esetleg most kihuzom a mosogepet utana kinyithatom meg a dobjat? Vagy ez mar hulyeseg lenne?
2016. júl. 31. 16:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, de kérdés, mennyit futott már a program, mennyi víz van a dobban.
2016. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs baj csak teljesen feleslegesen megy a mosás. Menet közbe nem okos ötlet félbe hagyni, meg utána már nem is biztos hogy elolvad a port vagy ha folyékonyt használsz nem fogja rendesen átöblíteni. Hagyd hogy leketyegjen a mosás vagy szakítsd meg tedd bele a mosószert utána öblítőt de szerintem nyugodtan tegyél jóval kevesebbet bele, és kezd elölről a mosást. ártani nem ártottál csak feleslegesen ment eddig a gép, ami pazarlás víz és villany terén de ha nem ősrégi géped van ami sokat zabálja az áramot akkor nagy baj nincs.
2016. júl. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állítsd le a progra mot ,de nem úgy hogy kihúzod , szivattyúzd ki a vizet a centrifugálás nélkül, és kezd előről a mosást ,ha szerencséd van az öblítő még ott van az adagolóban.
2016. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akasd fel madzsadat.
2016. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!