Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol érdemes jó minőségű...

Hol érdemes jó minőségű serpenyőt venni?

Figyelt kérdés

Boltot tudnátok ajánlani nekem.

azt vettem észre, hogy a tescoban, sparban olyan gyenge minőségűt kapok, gyenge szerkezetűt. Nekem igaz serpenyő kellene ami igazából jo minőség nem baj ha mondjuk egy darab kerül 15000ft ba.min 10000ft. Érdemesebb egy iylenbe beruházni mert ezek kissé tartosak birják az 1-2 évet vagy még tovább is akár.


2017. jan. 13. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tescoban ha van is, biztosan valami újrahasznosított bililemez. De miért ilyen helyen akarsz serpenyőt venni? Bármelyik festékboltban, vagy építőipari boltban kaphatsz jó minőségűt, és nem is drága.
2017. jan. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ööö... előző vagyok. Lehet, hogy te nem kőműves serpenyőt keresel?

Ha konyhait, akkor elnézést, de már megnyomtam a küldést, mire kapcsoltam, hogy félreérthettem... Bocsi! :-)

2017. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bátyám séf és a vas serpenyőre esküszik
2017. jan. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt nézz szét:

[link]

Én legutóbb tepsit vettem tőlük. [link]

Kenyér és zsemlye sütésre használom. Abszolút megelégedéssel használom. Első használat előtt alaposan elmostam, majd egyetlen csepp olajjal az egész hóbelevanc belsejét atkentem. Azóta sem tapad le benne a kenyér, vagy a zsemle.

Nem olcsóak, de valóban tudják azt amit leírnak róluk. De pontosan be kell tartani a használati útmutatót!

2017. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A zsibin (bolha piac)vettem legmárkásabbakat,talán negyed áron.

Még használva is alig voltak .

2017. jan. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én most kaptam karácsonra páromtól egy tefal kerámiaserpenyőt, 10ezer Ft. volt az extremdigital-ban... nagyon jó! igaz 30cm, kicsit nagy :D

ilyen csak lilába az enyém: [link]

2017. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz még szerezni vhonnan kuponfüzetet SPARban most ért véget a WMF pontgyűjtés és még egy két hétig be lehet váltani.
2017. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!