Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » SOS! Véletlenül összemostam...

SOS! Véletlenül összemostam egy csomó újonnan (turiból) vásásrolt ruhát egy farmerral és az összes csupa kék lett, összefogta! Hogy szedjem ki?

Figyelt kérdés
Ugye van valami megoldás? Egy rakás pénzt hagytam ott értük! :( Most vettem ki a mosógépből, úgyhogy még frissek a szennyeződések!
2010. jún. 4. 12:44
 1/6 anonim válasza:
100%
vegyél színes ruhákhoz való cloroxot. vagy a tiszta fehéreket áztasd be domestosos vízbe.
2010. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiket befogott a kék szín, azokat ki szoktam mosni azonnal még egyszer, néha segít.
2010. jún. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is rögtön kimosom mégegyszer.
2010. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm szépen! Jól kidörzsöltem őket, némelyikből kijött, na meg az ujjamról a bőr is. Most megy a 60 fokos akció a mosógépben! :)
2010. jún. 4. 13:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Jelentem, kijöttek a foltok! 1 db ruha bánta, de az nem is olyan érdekes! Köszönöm!
2010. jún. 5. 08:08
 6/6 anonim válasza:
Hipp-hipp!
2010. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!