Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha bárhol élhetnél Magyarorszá...

Ha bárhol élhetnél Magyarországon, hol szeretnél élni? Melyik településen és miért? Csak komoly válaszokat kérek!

Figyelt kérdés

#Magyarország #élet #költözés #Hol az országban #Hol szeretnél élni
2020. dec. 31. 07:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az V. kerületben, a Vigadó téren, dunai panorámával a Gellérthegyre és a Várra. De esetleg a túloldalon is lehet a Bem rakparton, csak a lottón kell hozzá nyerni :D
2020. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Buda, lehetőleg XI. kerület központi, de levegős része.


Ha vidék akkor Eger, a város ékszerdoboz,de sajnos ott kevés a munkalehetőség.

2020. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre Budapesten, mert ide köt a munka. Nyugdíjasként egy balatonfüredi vagy tihanyi házikóban ellennék, ami a levendulaföldekre és az apátságra néz :D

Ami a budapesti lakást illeti, arra gyűjtök, hogy az egyszobás lakásom nagyobbra cseréljem. A kedvenc helyem az I. kerület Vár alatti kis utcái (Donáti, Logodi, Szalag stb.) bár annyit sosem fogok tudni félretenni hogy ott vegyek.

2020. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
35%

Bugyin.

Na miért :)

2020. dec. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%

Ott elnek ahol felnottem.

Ott van a csaladom, rokonok, ismerosok. Ismerem a kornyeket is, tudom hogy nem ciganytelep mellett laknek.


De ez valoszinuleg csak akkor fog megtortenni ha nyugdijas leszek es a kulfoldi nyugdijbol megfogok tudni elni. Van meg addig legalabb 30 evem :D

2021. jan. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
Elvileg nem kívánkozom máshová, mint ahol most élek. 9000 nm, kis akácos, kis fenyves, kis tó, stb. De ha valamilyen oknál fogva mennem kéne, három éve láttam hirdetni Győr környékén egy fél ha-os tavat. Ott el tudnék képzelni egy házat magamnak.
2021. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
67%

15-ös, igen, ezzel én is így voltam. De sajnos szembesülni kell azzal,hogy a nagyszülők/szülők halála után ha testvér, vagy nagyon közeli hozzátartozó nincs a településen senkid nem marad. Ráadásul az idősek halála után üresen maradt házakat bárki megveheti, akár kisebbség, vagy egy rossz szomszéd is, aki már számodra idegen lesz. Én pár év alatt szembesültem azzal amit írok. Elveszítettem az édesapám, anyukám még él de idős. A gyerekem nem maradt itt ebben a faluban, ne is tegye, itt semmi munkalehetőség, családot alapítva se találja meg a számítását.

A szomszéd házak idős lakói meghaltak, a gyerekek pedig viharos gyorsasággal bárkinek értékesítik a házat hogy ne legyen rá gond. Szerencsére egyelőre jók a szomszédaink, de mindig rettegek egy-egy megüresedő ház új tulajdonosától.

A szomszéd kérdés városban is felmerülhet, az első részben írtak a mérvadók inkább.

2021. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
13%
Az M0-áson
2021. jan. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Bp. jó lokációjú zöldövezeti vagy Dunaparti magyar viszonylatban luxus lakás, nyuggerként talán Hévíz, de ott is csak lakás vagy apartman.
2021. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A nyugati határszélen, Kőszegen, Sopronban.

Sajnos a munka Budapesthez köt.

2021. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!