Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » XVIII. kerület, Szövet utcai...

XVIII. kerület, Szövet utcai "tiszti" lakótelep házai panelok vagy téglák?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, mert sokat járok arrafelé és érdekel a dolog, de nem találok róla semmi infót a neten, még eladó lakás sincs ott. Ránézésre nekem inkább tégla, de hátha valaki jártasabb ebben és megmondja a tutit.

Link, hogy miről beszélek: [link]



2021. febr. 25. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem tipikus tégla lakótelepnek tűnik. Elég sok ilyen van a városban, jellemzően az "elit" lakótelepek téglából épültek anno (az "elit" alatt különböző állami funkciókat érts, pl. katonák, büntetésvégrehajtók, postások stb.)
2021. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, én is téglának vélem. Kellemes, barátságos kis lakótelepnek tűnik, három oldalról erővel körülvéve, vele szemben pedig családi házakkal :)
2021. márc. 1. 22:43
 3/3 A kérdező kommentje:
*erdővel
2021. márc. 1. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!