Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Zuglóban a Gvadányi utca,...

Zuglóban a Gvadányi utca, Tihany utca, Pillangó park, Szentmihályi út, Kerepesi út, Ond vezér útja és ezek közvetlen környéke milyen közbiztonság szempontjából?

Figyelt kérdés
Sok a hajléktalan? C-vitamin koncentráció?

2021. márc. 24. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemző a cigányság.

Normális környék.

2021. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
A Pillangó-park környéke azért nem annyira OK.....
2021. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A nagy Lajos egy része kerülendő.

Azon kívül nem rossz Zugló.

2021. márc. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
ezek nem jók
2021. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hős utcából simán átsétálnak a drogosok a Pillangó parkba. A többi szerintem rendben van.


Mondjuk én nem ott lakok, csak sokat jártam arra. Sosem értettem miért imádja mindenki Zuglót. :/

2021. márc. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tényleg a Pillangó Park nagyon közel van a Hőshöz, ezt nem is néztem :/
2021. márc. 24. 16:01
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Nem kell parázni, 10 éve megy itt a gykn, hogy antiszoc emberek beparáztatnak mindenkit tök átlag vagy jó környékekkel kapcsolatban, mert ők paráznak.
2021. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig laktam az Ond vezér útján, cigányokat sosem láttam a környéken, teljesen nyugis, a házban is tök normális emberek laktak, pedig egy nagy 10 emeletesről van szó. Az Örstől az Ikeáig nyilván nem egy csudi jó környékről van szó, ott van mindenféle alak, de az Ikea után szerintem semmi gond nincs vele. :) Beljebb is teljesen jó a lakótelep, sokszor sétáltam arra, de én szerettem azért, hogy nem feltétlenül kellett troliznom az Örsig, míg ha beljebb laksz, akkor már inkább kell.
2021. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Pillangó park környékén élek ezer éve, úgyhogy van egy kevés tapasztalatom. Volt tényleg egy kisebb balhé 4-5 éve mert átszoktak a drogosok a pillangó parkba, ez létezett de már rég felszámolták. Magát a parkot kifejezetten kellemes ès békés helynek jellemezném. Amióta megszűnt a Hős utcai gettó, rengeteget javult a helyzet. Fogarasi Tesconál és a stadionok között sajnos magas a C-vitamin koncentráció, ez a leggázosabb rész nyáron szokták csinálni a balhét sokszor még éjszakai is, de szerencsére “csak” egymás között. Itt található néhány önkormányzati lakás. Nagyon bunkók tudnak lenni, sz*rnak a másikra és a helyi szemét 80%-a nekik köszönhető, de szerencsére “kívülállókat” jellemzően nem bántanak és viszonylag szűk területen mozognak. Rengeteget mászkáltam arra késő esti órákban, baj még nem ért. Úgy jellemezném egyébként Zuglót, hogy a patak fele haladva lesz egyre kultúráltabb az egész, minél közelebb hozzá annál jobb környék, a kertvárosi része kifejezetten kellemes.
2021. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos Zugló nagyon gáz.
2021. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!