Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha ez a két opció van, melyike...

Ha ez a két opció van, melyiket választanád? Egy kis lakás Zuglóban, vagy egy 10nm-rel nagyobb Újpesten? Fontosabb a környék, mint a lakás nagysága?

Figyelt kérdés

2021. júl. 12. 10:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%

Viszont ha ekkora méretekről beszélünk akkor azt gondolom, hogy érdemesebb a nagyobbat.


Ha 60 v 70 között vacilálnál az más.


De itt most egy kvázi garzont és a legkeresettebb méretű lakást ( 48-50 ) hasonlítod össze. Egyértelműen a 2 szobás 50 körüli a befutó. De a környéket muszáj előtte felmérni.


Én most vettem lakást és nekem is dilemma volt rövid ideig, hogy esetleg kisebbet és téglát, de úgy voltam vele, hogy nem éri meg, ezért a kerület maradt ( Óbuda ) de nem túlárazott téglát, hanem túlárazott panelt vettem, ami még így is sokkal inkább megérte. Sokkal több m2-t kapsz, igazából kevesebb pénzért.

Ma már a panel státusz, hogy úgy mondjam. Abszolút változnak az idők.


Nyilván aki az újépítésűt szereti azt nem győzöm meg a panelről.


Írtál még két tényezőt, földszint és legfelső emelet. Mindkettőt felejtsd el és keress tovább. Mindkettő értéktelen, nehéz eladni, és milliókkal kevesebbet ér. Nem szabad ilyen lakásokat venni. Liftes ház is elég alap manapság. Illetve ne sztrádára nézzen.

2021. júl. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Lehet még pénzt kell gyűjteni akkor. Elsősorban nem az a szempont, hogy később jól eladható legyen, hanem hogy kipörgessem mihamarabb a hitelt és esetleg kiadjam. Elegem lett a bérlésből és a pénz égetésből, fiatalabb sem leszek már. A magyar bérlési "kultúra" pedig katasztrofális.
2021. júl. 12. 22:56
 13/14 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ez a Perényi Zsigmond utca tűnik jónak, ahogy leírtad.


Egyébként én is vásárlás előtt állok, és én is Újpestet és Zuglót nézegettem leginkább.

2021. júl. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%
Kassai utca két utcára az autópályától, fökdszinti szerintem kuka. Keress tovabb ne add fel, ne várj.
2021. júl. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!