Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Érdemes Battonyára költözni?...

Érdemes Battonyára költözni? Milyen hely közbiztonságilag?

Figyelt kérdés
Baromi olcsón vannak a jó állapotú házak is. Ez a munkalehetőségek/infrastruktúra hiányából fakad, vagy pedig rossz a közbiztonság, lakosság összetétele? Előbbi nem számít, mivel fixen távmunkán vagyok, utóbbi a fontos, erről viszont nem igazán találtam infót (rosszat sem). Olyanok válaszoljanak, akik ismerik a várost! Köszi a segítséget!

2021. júl. 13. 21:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Csorvás, Kondoros sztem egész barátságos és szép helyek. Ott van Szarvas is, de az már nagyobbacska település, oda nem biztos, hogy elég a 10 misi. De mellette van Békésszentandrás. Cserkeszőlő, Öcsöd. Én első körben Kondoros-Csorvás-Telekgerendásban gondolkodnék ennyiből.
2021. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó kettő. Amint lesz időm, utánajárok ezen településeknek.
2021. júl. 16. 23:24
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Békés megye kisebb városnak nevezett település Elek. Vannak romák ott is,de nem hallottam hogy a közbiztonság rossz lenne. Lőkösháza egy falu,de ott a vasút, így vonattal könnyen eljutsz bárhova. Olcsó ház az Dombegyházán illetve Magyardombegyházán van. Az utóbbi talán 500 fő lakossal rendelkezik. Én Kevermesen lakom, sokan ezt nem szeretik. Itt is vannak romák, nincs bajom velük, munka erre nem sok. Busz közlekedés jó, de ház már kevesebb van eladó.
2021. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én oda jártam gimibe, tehát van középiskola, van egy nagy fürdő (ez a legjobb dolog, van termál víz is) nem fedett, így csak nyáron van nyitva, és tele van románnal.


A közbiztonság átlagos, vannak cigányok, de nem túl vészes.


Hiába város, inkább falusi hangulata van, van egy pizzázó, van 1 vagy 2 kifőzde szerűség, és még van 1-2 gyors büfé (átlagos hamburger melegszendvics ilyesmire kell gondolni).


A kis lélekszámhoz képest van egy elég felszerelt, 2 éve épült konditerem, ami egy 20-30 ezres városban is megállná a helyét, van szolárium is.


Van sportpálya is, azt nem tudom milyen állapotú most, de pár éve teljesen tűrhető volt, vannak foci meccsek, de lehet simán futásra is használni.


A közeli városban (mezőkovácsháza) van lidl és peny.


Ami még érdekesség lehet, Tompapusztán (ez pár kilóméterre van a battonya táblától) van egy több száz éves kocsányos tölgy, és jópár lakatlan ház, oda minden nyáron kimegyek motorral :)


Arad is viszonylag közel van, sokan mennek át oda szórakozni stb, de én sose voltam, így nem tudok erről beszélni bővebben.

2021. szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!