Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit jelent,hogy csúsztatott...

Mit jelent,hogy csúsztatott lakás? S melyik a jobb a tégla vagy panel?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem csúsztatott lakás, hanem csúszózsalus lakás.

Gyakorlatilag ugyanaz mint a panel, csak a panelt a házgyárból készen hozták, a csúszózsalust a helyszínen öntötték ki.


Nekem panel semmi pénzért nem kellene, bár még soha nem laktam panelben.

De elég itt és másutt olvasni a panelélet "szépségeiről" és rögtön elmegy az ember kedve, még ha volt is előtte.

Nálam a tégla a favorit, de csak jól megépített, kevés lakójú régebbi házban, nem pedig körfolyosós, 1 ajtó-1 ablak proliházakban.

2021. júl. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen1/1..
2021. júl. 29. 07:35
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon szívesen!:)
2021. júl. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Én laktam 5 évig csúszózsalus lakásban. Vasbeton, mint a panel. Ennek ellenére semmi olyanban nem volt részem, amit itt a panelekről olvasom: hogy nagyon áthallatszanának a szomszédok. Tök csendes lakás volt, semmit nem hallottam a szomszédokból. De sztem ott voltak válaszfalak téglábol is, nemcsak betonból.
2021. júl. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit eddigi jó tapasztalataim alapján mondanék neked azok a lakótelepi 4 emeletes TÉGLA házak, csak azokban nincs lift.

Csak oda kell figyelni, mert 4 emeleteseket is csináltak panelből is!

Amiket gyakorlatban megismertem és nagyon szerettem ott lakni, az a XVIII. Lakatos lakótelepen és a XIV. Kerepesi úton voltak.

Ez a Lakatos:

[link]

Ez meg a Kerepesi úti:

[link]

2021. júl. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!