Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyiért lehet reálisan...

Mennyiért lehet reálisan szerintetek eladni az ingatlanom? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem ingatlanbecslő itt senki, de egy körülbelüli érték érdekelne.


1980ban épült.

Vidéki kisváros családi házas övezetben

700 m2 telken 2 külön bejáratú hazresz, egy kisebb és egy nagyobb, összesen kB 100 m2.

Mindkét házrészben 1 nagy szoba, konyha, fürdőszoba, WC, előtér. Garázs!

Sajnos a teljes épület felújításra szorul, falak itt-ott repedeznek, Felső szint megvan de nem lett beépitve, így a hideg-meleg találkozása miatt sajnos a konyha penészedik.

Mi lehet a reális ár?



2021. dec. 4. 20:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De küldenék pár képet ha segítene valaki egy kB árat mondani
2021. dec. 5. 21:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mint többen írtuk, nem lehet megmondani a pontos lokáció, tájolás stb nélkül
2021. dec. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Elbontani biztosan nem kell,"


Eladáshoz és az eladási ár meghatározásához az állapotról szakvélemény kéne, mivel mondod, hogy több helyen repedezik, penészes.

A saját véleményed bemondásra nem lesz elég sem az árazáshoz, sem a vevőnek.

2021. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

[link]


itt nézz hasonlót és annyi kb. A 15 mFt nem irreális szerintem

2021. dec. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ne kapkodd el, komoly infláció várható, ami természetesen a lakás. házárak emelkedését vonja maga után.

A pénz értéke lejjebb száll, csak akkor érdemes eladni, ha azonnal veszel is helyette lehetőleg értékesebbet, vagyis ne legyen pénzben a vagyonod, mert az sokat bukik most a közeljövőben.

Inkább lassacskán csináld, vagy csináltasd meg a hiányosságokat, a penész eltávolítható és a repedésekkel is kellene foglalkozni, pláne ha benne laksz és akkor eladni is könnyebb lesz majd, hacsak nincs egy tuti jó üzlet kilátásban, akkor én inkább javítanék az állagán a háznak.

Nemsokára az az ár, amit most magasnak gondolsz, roppant kevés lesz majd egy házért.

2021. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15. Pont ezen gondolkodtam én is. Tegnap mondták hogy minimum 10 százalékkal drágul az építőanyag, így a házárak is kb. Szerintem 20 millióért fogom meghirdetni, aztán látom mindig 2-3 havonta hogy mennyien érdeklődnek, ha nem, csak akkor viszem lejjebb. 13 millió most néztem, egy egy szobás nevetséges, rogyadozó panel.
2021. dec. 7. 18:17
 17/17 anonim ***** válasza:

15 vagyok, én már egy csomószor megéltem ezt.

Az első lakásom háromszézhatvanezerért vettem, de persze akkor az átlagfizetés éppen elérte a kétezer forintot. Tegyél hozzá két nullát és nagyjából ott vagyunk, igaz most a minimálbér lesz kétszázezer, de a harminchatmillió is több már, hiszen az a lakás Budapesten volt, két és félszoba hallos, és totál új volt, első tulajdonosa voltan.

Aztán vettem másfélszobásat négyszáznegyvenért, de elárulom, amikor építették, az eredeti ára huszonvalahányezer volt, a főfalak betonból voltak zsaluzva, a mellékfalak téglából, ma is áll a ház, a Bogdánfy utcában, szerintem harminc és negyven millió között van valahol az ára.

Szóval egy téglaház sokat ér, csak csináld, vagy csináltasd meg a hiányosságait és jobban jársz vele, az infláció iszonyatos, ha van időd kivárni, akkor ráérsz eladni.

Pénzzel most nem sokat fogsz tudni kezdeni, hacsak azonnal el nem költöd.

Akinek van pénze, az ingatlant vegyen, vagy talán aranyat, de ez utóbbi sem biztos, az ingatlan az mindig tuti, ha tudja valaki kezelni az ezzel járó beruházást, akkor biztosan jól jön ki belőle.

2021. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!