Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Süllyesztett fürdőkádról...

Süllyesztett fürdőkádról kinek van személyes tapasztalata? Jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

2022. jan. 29. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nincs ilyenem, de csak jó lehet.
2022. jan. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem sincs ilyen , viszont egy családi házat szeretnénk vásárolni és amit megnéztünk és tetszik is ott süllyesztett fürdőkád van. Kíváncsi lennék arra hogy esetleg milyen hátránya lehet vagy rossz tapasztalat , esetleg balesetveszélyes? A kiszállás belőle mennyire problémás stb.?
2022. jan. 29. 19:20
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha kiszállsz belőle, menj el onnan, akkor nem esel vissza bele. Amúgy nem rossz, oda lehet pakolni a kád mellé dolgokat, de pl. telefont ne tegyél oda.

Nekem az vicces, ha hasra fekszel a kád irányába nézve, bele tudod nyomni a fejed a vízbe. :D

Hangulatos, kicsit olyan mint máshol a jacuzzi

2022. jan. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Na, akkor egy kis személyes tapasztalat: túl azon, hogy drága, nagyon nehéz kimászni belőle és nagyon nehéz takarítani. Gyereket (kutyát) fürdetni, ruhát beáztatni, vagy bármi egyéb tevékenységre használni pedig meg se próbálj benne. Egyáltalán nem praktikus, ellenben balesetveszélyes. Amikor kimászol belőle, összevizezed a kád körül a padlót és nagyon kell vigyázni, vissza ne csússz. Hat hónapig volt benne részem, Németországban, amikor egy kiküldetés alkalmával egy ilyen káddal felszerelt lakrészben laktam. Nekem biztosan nem kellene.
2022. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Szépnek szép de nagyon nem hasznos nekünk is az volt de pár év után úgy voltunk hogy inkább lecseréljük.
2022. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Felállni, kimászni belőle ugyanolyan nehéz, ha rossz a térded, a gerinced, vagy a vállad, mintha nem lenne lesüllyesztve. A többit a 4-es tökéletesen leírta.
2022. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Használata és takarítása is körülményes.
2022. jan. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 L.. István ***** válasza:
100%
Semmi értelme, előnye nincs, a hátrányait írták. Azonnal megszüntetném, a helyére lábas kádat tennék, az a legjobb szvsz.
2022. jan. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb hülyeség, ami csak létezik!!

Próbáljál belelépni.

Kb. annyi, mintha a lépcsőházban -lefelé menet- két lépcsőfokot kihagynál.

Ha ügyes vagy, már elsőre kitöröd a nyakadat.

2022. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!