Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az ugyvedi kamarsi azonosito...

Az ugyvedi kamarsi azonosito ervenyes vagy ervenytelen?

Figyelt kérdés

Ez az ugyvedi igyzolvanyok sorszama :


Ü-116827 - ÉRVÉNYTELEN

Ü-111799 - ÉRVÉNYTELEN

Ü-116255 - ÉRVÉNYES


Igy nez ki a feldorolas a kamara honlapjan. Ebben a sorrdndbdn.


Letezik az,h a kisebb sorszamu az ervenyes??


Visszafele mennek a sorszamok?

Ha novekszik a sorszam,akkor ez ervenytelen azonosito?



#Ugyvedi igazolvanyszam
2022. febr. 19. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak, akik feladták a praxist, vagy akiket kizártak a Kamarából.
2022. febr. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es. Igen. De itt nem tudom eldonteni,h ervenyes-e az ugyvedi igazolvany sorszama. Ez nem kasz szam. A kamaraban szerepel az illeto.
2022. febr. 19. 08:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Ügyvéd úr biztos örül, hogy ide kitetted... Ahogy te is, bárki megtalálhatja a szám alapján. Van 2 érvénytelen igazolványa, na bumm. Elhagyta, adatváltozás miatt kellett új, akármi. De ott van leírva a nyilvántartásban, hogy melyik érvényes. Azt, hogy miért így adják ki épp a számokat, csak a kamara tudná megmondani. Lehet működési forma függő és az változott.
2022. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel a Kamarát!
2022. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem keress mást. Mi is nála voltunk, ott derült ki helyben, hogy minden kp-ben fizetendő. 3-szor fél órában hallgattuk végig, hogy ő mennyire ász, de az ügymenetről nem tudtunk meg semmit, olyan szinten, hogy a szerződéskötésre nem volt ott mindenki, akinek ott kellett volna lennie.


De tollat mindenki vitt, mert azt kiemelte az e-mailben. Illetve, ha mégis hozzá mész, akkor csak írásban kommunikálj, mert minket telefonon félretájékoztatott.


Az adásvétel alatt, az eladókat próbálta rábeszélni, hogy nála intézzék az adásvételt. Nekem nem volt egy kellemes élmény, és egyáltalán nem éreztem magam biztonságban az adásvételi folyamat alatt.


Ennek ellenére, lehet, hogy jó ügyvéd, ezt nem tudom megítélni.

2022. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5: XDD

Ez mekkora!:)))


Tényleg ne menjetek hozzá akkor!

2022. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

7

Nala voltunk. Egyelore ugy tunik,mintha az elado (masik fel) erdekeit kepviselne,de meg varjuk ki a veget es irok rola.


Nalunk is sokat rizsazott es nem akarta leirni,amit mi kertunk,h vegyen bele!!!

2022. febr. 25. 03:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem urt bele sok dolgot a szerzibe,amit kertunk!!!! Pl mostanaig vitazunk az eladoval,h vegszamlat kerjen es fizesse be addig a szamlat.
2022. márc. 24. 08:29
 9/9 A kérdező kommentje:

Ennel meg mi is jobb szerzit tudtunk volna irni.

Nagyon nagy bajba kerultunk az altala irt szerzi miatt.


Azt mondta,h nem kell az energia tanusitvany. Nincs es nincsbeirva a szerzibe. Most meg hallom Csede musoraban,hogy kell.


Otth…onc…. entrumtol vettuk. Oket se ajanlom….

2022. márc. 24. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!