Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Miért nincs komoly érdeklődő...

Miért nincs komoly érdeklődő lakásra?

Figyelt kérdés

Kőbányán legszebb részén eladjuk lakást, a többihez képest majdnem áron alul, és senki nem hív fel telefonon, csak ingatlanosok zavarnak.

Felújított panelről beszélek aminek elég kicsi a rezsije is, 2 szobája van és 40 nm.

Indulónak jó lenne valakinek, vagy kisebb családnak, de senki nem érdeklődik. Ilyen nehéz most háborús időszakban eladni lakást?

Közben meg kicsit azért mennek fel szépen az ingatlan árak.

Hova? Kérdem? ha majdnem áron alul adjuk, akkor a többi 40 millios panelt ki fogja megvenni?



2022. ápr. 22. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
62%

Tessék, itt van az összes budapesti szutyok szuterén 35 m alatt, amikben derogál laknod.


[link]



Kicsit osszemosod azokat amiket irtam, mert 25 millas szuterenrol volt szo ez az egyik, a masik pedig hogy egy 8. keruleti putri kozepen es Csepel szar reszein levo lakasok tovabbra sem fogjak megerni, hogy az ember felvegyen ra egy 20 millas hitelt. De aki szereti a kihivast, annak nyugodtan.

2022. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
95%

#59: essig az összes mondandóddal egyetértettem, de itt egy óriási fasságot írtál

"60 nm alatti ingatlanra nem jár CSOK, családtámogatás!


Tehát azoknak az árába (főleg budapesti belvárosi alkások árába) nem épült be a falusi CSOK."


De, beépült, sőt a kádárkockák árába is beépült a zöldhitel 70 milliója CSOK-ostúl. Üdv a valóságban.

2022. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
95%

Engem mindig elborzaszt, hogy még mindig mennyire nagy proli ország vagyunk.


Ahol bármi ami nem szopás az "bűn". Kikapcsolódás? Bűn. Szórakozás? Bűn. Utazás? Bűn. És a világ legtermészetesebb dolga, hogy a fél életed lemondással és spórolással telik, hogy aztán elmondhasd, van egy saját lakásod valahol a halál farkán túl.

2022. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
92%

Egyetertek veled utolso. En csak megemlitettem, ha idosebbek lennenk, ugyanezzel a felrerakasi energiaval kenyelmesebben jutottunk volna ingatlanhoz, mint most.


3 ev alatt felretettunk 12 millio forintot, ugy, hogy alberletben lakunk, raadasul Buda egyik legjobb reszen. Mi peldaul szeretunk itt lakni, mert nagyon jo kornyek, hitel sem lenne olcsobb, de cserebe joval rosszabb helyen laknank. Evi ketszer meg kulfoldre is el tudunk menni nyaralni, pedig meg kocsit is fent tartunk. Nem szaraz kenyeren es vizen elunk, ha olyan kedvunk van elmegyunk akar etterembe is, vagy beulunk valami jo helyre a haverokkal.


Es igen, mas lakasaban ulunk, de normalis berleti szerzodessel es kozjegyzovel az alberlet is egy tok vallalhato dolog tud lenni. Ha pedig nem valtozik a helyzet par even belul, akkor majd nyugdijas eveinkre megorokoljuk a szuleink lakasat es hazat. Ez sem egy ordogtol valo dolog. Inkabb ugy halok meg, hogy utaztam, jokat ettem, ittam, alberletben laktam, minthogy ramegy a mentalis allapotom es a normalis parkapcsolatom arra, hogy mamahotelezni kell, meg nem lehet kajat se rendelni mert sajat lakasra kell veszettul sporolni. Az ingatlanpiaci dragulasokat pedig lassan le se lehet kovetni, mert csak az elmult fel eves dragulast figyelembe veve atlagosan havi szinten 400-500 ezret kell felretenni ahhoz, hogy lekovesse az ember a dragulas utemet. 3%-os fix piaci hitel pedig mar nincs is, lassan 7% alatt sincs semmi es ez csak rosszabb lesz. De aki 25 millio hitelre vissza akar fizetni 38-40 misit a banknak, annak sok szerencset.


A chai lattem folott meg majd szep csendben megvarom amig a hitelesek jelentos resze bedol a kovetkezo par evben.

2022. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
0%

"a kádárkockák árába is beépült a zöldhitel 70 milliója CSOK-ostúl"

És az van Budapest belvárosban?

És az érinti Budapest belvárosban a 25-40 M-s árkategóriát?

Budapest belvárosban 20%-os árCSÖKKENÉS volt az elmúlt 1 évben.

Egyszerűen csak nem foglalkoztál a belvárossal ebben a kategóriával napi 8-10 órát az elmúlt években, mint én.

Háztömbről háztömbre teljesen különálló ingatlanpiac van, mert az erősen LOKÁLIS.

2022. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
49%
63: Szerintem ez mind nem bűn. De olyan aljas hazugságokat összehordani égbekiáltó bűn, amiket a 64. hozzászóló itt felhalmozott a mai délután és este folyamán.
2022. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:

Nagy hazugsag, hogy ravilagitottam, hogy a piac alapmukodesevel se vagy tisztaban. Covid miatt az airbnb biznissz leallt, megnott a videki ingatlanok iranti kereslet, koszonhetoen a remote munkaknak, igy ott elindult egy novekedes. A belvarosi teglalakasok araban nem volt csokkenes, csak stagnalas, ezt 20%-os csokkeneskent aposztrofalni egy maniros tulzas.

A panelok irant viszont megnott a kereslet, valamelyik zsenialis ingatlanportal lehozott januarban egy cikket arrol, hogy "a panelok ujra elik a reneszanszukat" azota eladoi oldalrol mindenki 6 millioval dragabban arulja a panellakasat, ami meg csak nem is panel programos. (Ami nem volt az, az mar nem is lesz, mert a Fidesz leallitotta a panelprogramot, igy akik nem kerultek bele a szorasba az egy ujrainditasik nem is fognak).


Szivesen. Helyedben szakmat valtanek.

2022. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
0%

"nem is ertem miert foglalkozol ezzel a szakmaval, ha egyaltalan ezuel foglalkozol."

Mert sokkal jobb magamnak ingatlanokat venni és abból élni, mint állásban másnak dolgozni. De ha te inkább másnak szeretsz dolgozni, akkor tedd azt.

2022. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
0%

"Helyedben szakmat valtanek."

Milyen szakmát?

A saját magam által létrehozott ingatlanvagyonomból élek.

2022. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
Igen, tudom ismerem a fajtadat, te vagy az a tipusu ember, aki megveszi a jo kis dohos legopincebol atalakitott 25 negyzetmeteres lyukat, majd Alberlet Budapest csoportban bekerul a hirdetesed havi 140-ert es a fel kommentszekcio azon rohog, hogy a hutobol nyilik a budi.
2022. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!