Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pécsen ki a legjobb ingatlankö...

Pécsen ki a legjobb ingatlanközvetítő?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!

2022. aug. 23. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, mi célból. Venni akarsz, eladni, bérbeadni? Volt egy ingatlanos akinek megmondtuk 4 éve mekkora lakás kellene és hogy milyen árban. Egyszerűen mindig reklámozott sokkal kisebb lakásokat is, és olyanokat is, amik mocskosul drágák voltak (értsd: 13 misi volt a keret és 14,5 volt az ingatlan). Az ilyen rámenős, igényeid figyelembe nem vevő ingatlanos szerintem felejtős. Cég nevére nem emlékszem, a Petőfi utcai megállótól voltak kb. 50 méterre. Egy másik ingatlanos teljesen más profilban, saját felújított ingatlanokkal operált. Ezzel az a baj, hogy drágán adják a felújítottakat,a nem felújítottakra meg Te költhetnéd rá a gatyád. Szóval az ilyen ingatlanosokat sem javaslom.
2022. aug. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én végül magánszemélytől találtam egy félig felújítandót. De ehhez oltári nagy mázli kellett, mint mindenhez az életben. naponta böngésztem az eladási oldalakat amíg felrakták ezt és másnap el is vittem. Azóta teljesen megcsináltattam és boldogan elvagyok ott. Úgyhogy nem olyan rossz felújítandóbb állapotút sem venni, ha később reálisan lesz pénzed megcsinálni 1-2 éven belül és otthonná varázsolni.
2022. aug. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!