Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kecskemét 50 km-es körzetében...

Kecskemét 50 km-es körzetében melyik az a település amelyik legolcsóbb házvásárlás szempontjából?

Figyelt kérdés
Elég egy 50-60 nm -es kis ház kis telekkel. Hol érdemes keresni, egy közvetlen kecskemét melleti községben, vagy kicsit távolabb? Egy 20-30 ezres városban mondjuk. Olcsó legyen, de még viszonylag jó állapotú 20 millió körül.

2022. szept. 12. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha kisebb települesek is szóba jöhetnek, akkor békés megyei falvakban nézz széjjel. Mondjuk olyanoknál, amik nincsenek meszze az m44-től, és akkor az sutós közlekedés is pikk-pakk megoldható.Még egyelőre van kb 10-15 km Kecskemét es az m44 között, de tudtommal már épül a folytatás.
2022. szept. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez így értelmetlen kérdés, ha körzővel rajzolok egy 50 km-es kört Kecskemét köré az rengeteg, óriási terület. Azon belül persze biztos van olyan hely is, ahol fillérekért kapsz ilyen házat.


Aztán hirtelen már 20-30 ezres város legyen.

[link]

Itt vannak a magyar városok, amikben legalább 20 ezren laknak. Nézd meg ezek közül a 20-30 ezresek közül mi van 50 km-en belül Kecskeméthez.

2022. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 Nem értelmetlen kérdés. Miért nem olvasod el rendesen? Írtam, hogy viszonylag jó állapotú legyen, és azt is hogy kb mekkora. Néztem az ingatlan híredetéseket, és olcsó nincs ilyen körzetben, még tanya sem. Azért kecskemét körzetében, mert itt születtem, és itt él a testvérem is.
2022. szept. 13. 19:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és tudom mely városok 20-30 ezer lakosúak 50 km-es körzetben.
2022. szept. 13. 19:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos Kecskemét és környéke kb olyan drága MINT Bp.
2022. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!