Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha a párommal dolgozunk...

Manuel123 kérdése:

Ha a párommal dolgozunk együtt és havi 300k keresünk fejenként együtt ez 600K 1 év alatt tudunk spórolni ingatlanra?

Figyelt kérdés
Külföldön 2 millió forintos ingatlant ismerek erre rá fér + a felújítás szóval érdemes bele kezdeni vagy inkább albérletbe???

2023. jan. 6. 23:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Most nekünk kellene tudni, hogy mennyi a havi kiadásotok? Valamennyit lehet, hogy félre lehet már tenni ennyiből.

Kétmilliós ingatlan, ráadásul külföldön? Erre kíváncsi lennék.

2023. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Lehet Afrikában, az is külföld. Vagy Ukrajnában.
2023. jan. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Itthon ennyiből tuti nem vesztek csak legutolsó undorító putrit, de lehet hogy addigra azt se.
2023. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Én tudok még kevesebbért is megyeszékhelyen lakást. Igaz, mire felébredsz reggel, addig minden mozdíthatót elvisznek. :D Konkrétan a lépcsőházból hiányzik a vaskorlát.
2023. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Ukrajnában se vesz 2 milláért. Az afrika vagy ázsia
2023. jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Romos házat én is tudok a világ végén, nevesincs falu határában körbevéve roma putrikkal 2 millióért még magyarországon is. Igaz kb 10-15 millió ft-ot kell rákölteni, hogy valamennyire lakható legyen.
2023. jan. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem 1,7 millió volt a közművesítés, amiből 1,1 a villany mert 58 méterre volt tőlem az oszlop és 3x25A-t kértem, alap árammal 900ba megállt volna.


Én is kb ennyiből spóroltam az építkezéshez 5 évig, de én otthon laktam. Szóval lehet de nem 1 év alatt.

2023. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Évi 12*600 ezerből elméletileg 2 milliót félre lehet tenni. De aligha ezt akartad kérdezni. Ahogy mások is írták, kellene tudni, hogy mennyi a rendszeres kiadásotok.


És mi lenne ez a kétmilló? Ez a teljes kéró ára? Hol, mert nagyon kis összegnek tűnik, nehogy valami rejtett ok miatt legyen alacsony az ár.


Pl. dél-európában vannak olyan elnéptelendő települések, ahol 1-2 euróért lehet házat venni, de az a feltétel, hogy 3-4 éven belül költs rá vagy 100 ezer eurót, hogy korszerüsítsd, különben fizeted a büntetőadót. Szóval ez gyanúsan alacsony ár. Még önrésznek is kevésnek tűnik.

2023. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Csak te tudod kiszámolni, hogy a 600k-ból mennyit tudsz megtakarítani. De 2 milliót egy év alatt havi 167.000 Ft megtakarítással lehet összeszedni, egyáltalán nem lehetetlen. De inkább azt kellene véggondolni, hogy mit tudsz venni 2 millióból, na meg utána mennyi kell hozzá, hogy a nevedre kerüljön, ügyvéd, illeték stb. Meg utána felújítani.
2023. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen kérdéseket... ?

Ketten kerestek havonta 600k nettót, és mi ebből állapítsuk meg hogy mennyit tudok félre tenni, mindezt úgy, hogy nem tudjuk a havi kiadásaitokat?!

Albérletben laktok? Mennyibe kerül havonta a kaja? Van sajátkocsitok? stb...

Külföldön ingatlan 2 millióért :D :D Még is hol?

Kérdező! Ne röhögtesd már ki magad!

2023. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!