Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek erdemes foglalkozn...

Szerintetek erdemes foglalkozni ezzel a valyoghazzal?

Figyelt kérdés

Fejer megyeben orokoltem 50m2es valyoghazat, egesz jo helyen, viszont borzaszto vizes. Arra gondoltam felujitom es jo lesz nyaralonak, sok emlek kot ehhez az oreg hazhoz. Viszont a szomszed erdeklodik a telek utan, eleg szep osszeget ajanlott.

Kerdesem, erdemes e belevagni ilyen vizes falak felujitasaban vagy inkabb bolcsebb lenne atadulni a szomszednak?


[link]


[link]



2023. márc. 21. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Ez egy roskadozó putri, aminek az tenne a legjobbat, ha átmenne rajta egy dózer.

Btw ha örökölted, miért van a képeken ingatlan hirdetési vízjel?

2023. márc. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
eladni. Gond letudva.
2023. márc. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért van rajta vízjel, mert ahogy a kérdésben is szerepel, baromira vizesedik.
2023. márc. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
Minden házat fel lehet újítani. Kérdés megéri e.
2023. márc. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt felújítani biztos nem max ráhúzni egy kis könnyűszerkezetes házat ha tényleg jó helyen van. Annyira romos és vizes, hogy valószínű egy pénznyelő lenne …a nyaralók többsége amugyis az. Ha nem akarsz építeni a szomszéd pedig így ahogy van romostúl kupistúl átveszi jo pénzért akkor eladnám nekem gondom se legyen vele.
2023. márc. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!