Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megéri inhatlanközvetítőnek...

Megéri inhatlanközvetítőnek lenni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 3. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Kapcsolatok nélkül bebukod
2023. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2023. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 L.. István ***** válasza:
76%
Nem.
2023. máj. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól csinálod, nagyon megéri.

Ha csak úgy csinálod, ahogy a kókler ingatlanosok (95+%) akkor is leeshet pár millió időnként.

2023. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az itteni "rabszolgáknak" fogalmuk sincsen, hogy mekkora pénzeket lehet ezzel keresni.
2023. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
81%
Ha elég vastag bőr van a képeden.
2023. máj. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Utolsónak van igaza, én is voltam ingatlanos. Ha van bőr a képeden és elhatározod magad, hogy az lesz a napi feladatod, hogy napi több órát az embereket zaklasd akkor találsz nagyon sok olyan eladót, ami még nincs piacon. Egy idő után meg annyi munkád lesz, hogy nem fogod bírni egyedül, lakásmutatás, ügyvédhez rohanás, energetikussal beszélni, tulajjal veszekedni, hogy mikor ér rá ha esetleg nem kapsz kulcsot. Sokszor mikor már megvan a vevő csak akkor nyögi ki az eladó és derül ki, hogy elővásárlási joga van az ott lakóknak, így rohangálni és zakaltni őket, hogy mondjanak le róla és még sorolhatnám mennyi váratlan szituáció lesz. Alkalmazkodni az ügyfélhez, akár szombaton, vasárnap. Szóval itt nincs olyan, hogy szabadnap. Nincs idő arra, kikapcsoljon az agyad, mert végig csörögni fog a telód. Akkora híváslistád lesz a végén, hogy már azt se fogod tudni ki hív. Napi 10-12óra munka simán benne van. Bár cég válogatja, de ha sikeres és nem kókler akarsz lenni, akkor ez az élet ami jár hozzá sajnos. Végén meg leosztod és oda jön ki a dolog, hogy basszus amennyit melóztam, idegeskedtem ez a jutalék tényleg semmi. Vagy leszel kókler és akkor sz@rsz bele mindenbe és néha csurran cseppen pár misi. Nem éri meg, kivéve ha lemondasz a magánéletedről. Én fél év alatt 10kilót fogytam, mert meg sem álltam. Napi 10km séta/rohanás/, mert mire kocsival odaérek és parkolót találok amiért fizethetek eleget, meg sem érné.
2023. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!