Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Durván földbe állt az ingatlan...

Durván földbe állt az ingatlanpiac?

Figyelt kérdés
mit tapasztaltok? Mert én az ellenkezőjét itt Győrben, legputrisabb panelokat dobálják 30 milkáért a Kodály Zoltán utcában, holott ott 400 000 ft volt egy panel 15 éve!
2023. máj. 14. 16:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod ezt?
2023. máj. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%

- Az IMF féktelen lakásárakról beszél, de szerinte ennek itt a vége


A Nemzetközi Valutaalap szerint jelentősen túlértékelt az ingatlanpiac és komoly korrekcióra figyelmeztetett Európában.


Link: [link]


-Eljött a vevők ideje: több helyen is elindult a lakásárak csökkenése


Ez a cikk a Net Média Zrt. tulajdona. Minden jog fenntartva.


A használt lakások kínálata Budapesten 20 százalékkal, a vármegyeszékhelyeken több mint 60 százalékkal bővült, miközben a kereslet csökkent - derül ki az ingatlan.com legfrissebb elemzéséből. Több városrészben, köztük az egyik legnépszerűbb lokációnak számító XIII. kerületben is csökkentek az árak a kínálati piacon, de több nagyvárosban, így Debrecenben és Pécsen is hasonló árcsökkenés mérhető.



Link: [link]

2023. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk bármi lehet, habár elég sok ilyen cikket találni most a neten, kettőt linkeltem.
2023. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Híreket és azon belül statisztikákat szoktam olvasni és követni, nem azt hogy jóskapistabácsi mit mesél, vagy nem annak hiszek, "amit a vaksi szememmel látok, a süket fülemmel hallok, a tompa agyammal gondolok". (Idézet A tanú c. filmből.)
2023. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

" legputrisabb panelokat dobálják 30 milkáért a Kodály Zoltán utcában"


Hány nm volt, amit 30-ért megvettek?

És hány ilyen üzletet kötöttek idén?

2023. máj. 15. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%
Mi 2 honapja vettunk egy Obudai 52 negyzetmeres panelt, 37 millio volt a hirdetesi ar, 31 millaert hoztuk el. Azt azert hozzatennem, hogy rendelkeztunk 60% onerovel amit 1 heten belul at tudtunk utalni az eladonak. Minimalis onerovel nem biztos, hogy belement volna ekkora alkuba. A haz panelprogramos, azonban a lakas esztetikai felujitasra szorul (jelenleg klasszik szoci padloszonyeges, beepitett erkelyes lakas).
2023. máj. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%

Viszont Edesanyamek tavaly vettek 40 millioert Szentendren egy lakast, ugyanolyan elosztasut, de kevesbe felujitottat a felso szomszed most 65 millioert adta el. 55 negyzetmeter, amerikai konyhas nappali+halo.


Mondjuk ez nem panel, hanem 2005-ben epult tarsashaz, de akkor is brutalis, hogy 1 ev alatt Anyukamek lakasanak az erteke 25 milliot nott...

2023. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
6-os voltam de miert lettem lepontozva? :D Atkuldjem az illetonek az adasveteli szerzodest, vagy vendegem lenne egy kavera? :D ugyis segiteni kene felszedni a padloszonyeget...
2023. máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Épìtőiparban dolgozom, túl sok jót most az ingatlan szegmensrol nem hallottam, sőt inkább pangást ès alkukat. Aztan persze kitudja mi az igazság alapja
2023. máj. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8: 74%-od van, mit értesz lepontozás alatt?
2023. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!