Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik külsőbb pesti kerület...

Melyik külsőbb pesti kerület a legjobb ár-érték arányban?

Figyelt kérdés

A külsőbb kerületek jellemzően jóval olcsóbbak és alapból van egy jó kis árkülönbség a budai és a pesti rész közt. Újpestről elég sok pozitív dolgot lehet olvasni, hogy fejlődik és a központi részén ott van a metró, ami gyorsan bevisz a belvárosba. Ahhoz képest nem drágább érdemben, mint Kőbánya vagy Kispest, amik általában rosszabb hírűek és hasonló infrastrukturális adottságaik vannak.

Amik olcsóbbak valamivel azok az ilyen Csepel, Pesterzsébet, előbbiből még egész jó a közlekedés, ha HÉV megálló mellett lakik az ember, de ott azért érezhetően több kisebbségi meg lecsúszott ember él, szóval hiába kerül kevesebbe, azért a romákat és a szegénységet nem lehet kikerülni.



2023. jún. 20. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Igen, de "egy külsőbb kerület" is 2 város méretű, akkora, mint 2 megyeszékhely.

Az ingatlanok pedig egyediek és az áruk is egyedi, valamint az élethelyzet is, amiért eladják.

Kb. 0,5-09 millió ember lakhelyéről van szó.

Hogyan tudsz egy kategóriaként beszélni bármelyik kerületről?

2023. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ahhoz képest nem drágább érdemben"


Újpest.


Attól függ, tégla lakásról, lakótelepről, vagy kertes családi házról beszélünk.

Az sem mindegy, hogy melyik vonal mentén.

Az sem mindegy, van-e egyáltalán dolgod a belvárosban.

Rendszerint a maga helyén éldegél mindenki, nem nagyon utazik sehova.

Újpesten is minden megvan, ami kell az élethez.

Csak egyedül arról van szó, hányan akarnak egy adott környéken lakni.


Újpest is egy megyei város volt, 120 000 fő a lakosainak a száma, pont akkora, mint Győr...

2023. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

érdemes szétnézni itt a Tétényi-fennsíkon..itt van a szoborpark(is), a Kamaraerdő teteje, egy modern víztorony(hogy hazataláljon a versenyző),

egy kiváló faiskola, és békesség.

2023. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem tudom de személy szerint én erősen alkudnek bárhol is vennek jelenleg, persze ez én vagyok. Tavalyhoz képest 30 - 50 %ot estek az adásvételi számok amik erre elég jo alapot adnának nekem
2023. jún. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Javaslom Újpalotát is meggondolni, ha panelban utazol!


Olcsóbb, mint Újpest és pont ugyanannyi pusztulat ember ólálkodik itt, mint ott (nem kevés, de nem élhetetlenül sok, mint egyes dél-pesti helyeken). Bár metró nincs, de vannak kiváló, félpercenként járó buszok és a legzöldebb lakótelep, normális alaprajzú lakásokkal.

2023. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!