Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Komolyan mondom,aki ma nulláró...

Komolyan mondom,aki ma nulláról indul. Nem örököl se ingatlant,se vagyont,az hogyan tud ma 2023.június 22-én saját otthont teremteni? Egyszerűen fel nem fogom,hogy mi történik. Ide milliós fizetés sem elég....

Figyelt kérdés
Tó hogy látjátok?

#Tarthatatlan állapot
2023. jún. 22. 21:29
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
77%
Folyó vagyok, bizakodom. Tavaknak nehezebb.
2023. jún. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
🙄 ez aztán egy válasz...
2023. jún. 22. 21:35
 3/53 anonim ***** válasza:
75%
Te írtad, hogy "tó".
2023. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
89%

-kimegy nyugatra dolgozni és ott komolyabb pénzt tesz félre, ami ott lehet nem számít soknak, de amikor hazajön és hazahozza azt a pénzt, az itt már soknak számít


-ketten vannak és együtt dolgoznak a közös ingatlanokért


-igénybe vesznek állami támogatásokat


-direkt olyan szakmát tanul vagy képzi át magát, amivel sokat lehet keresni és aztán abból sokat is tesz félre


-ami pénzt félretesz, azt nem csak a bankszámlán rohasztja/inflálja, hanem be is fekteti valamibe, ami kamatozik

2023. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
35%

Attól hogy te nem vagy képes összegyűjteni mert nincs semmi kompetenciád, egyáltalán nem lehetetlen.


Én Solution Architektként keresek 2,8 - 3,2 millió forint között egy hónapban svájci frank árfolyamától függően egy svájci telephelyű cégnek dolgozva alvállalkozóként 100% remote munkavégzéssel. A fizetésem nagyrészét befektetem így egy éves időintervallumra vetítve még magasabb a jövedelmem illetve minden év végén kapok 1,5 havi fizetésemnek megfelelő év végi prémiumot amit szintén befektetek. 3 év alatt összegyűjtöm egy középkategóriás budai lakás árát.

2023. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
84%

Amugy ha ertelmes valaszt is varsz, ha mar semmi humorerzek nem szorult beled, csak savanyodottsag:


Fel eve vettuk meg a lakasunkat, 5 evig sporoltunk (alberlet mellett, amit ismerostol bereltunk boven piaci ar alatt), felvettuk a babavaro 10 millat es melle 12 millio piaci hitelt. A babavarot befagyasztottuk, mert az asszony varandos lett, igy 3 evig nem kell fizetni. Igy most a torlesztonk 122 ezer forint, 3 ev utan pedig a babavaroval egyutt 170 korul alakul (ha addig a piacit elotorlesztjuk, valamennyivel kevesebb lesz). Ez Budapesten egy ket szobas lakas eseten egy teljesen korrekt hiteltorlesztesi ar, alberlettel joval dragabban jonnenk ki. Nem orokoltunk semmit, de majd oreg korunkra fogunk 4 ingatlant.) Nagyszuloktol es szuloktol)

2023. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
78%

Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér... érdemes ezt a mondást értelmezni, ha boldogan akarsz élni ma magyarországon...


Nem örököltem, mégcsak milliós fizum sincs, asztalos alkalmazottként 300nettom van.

Saját vidéki ingatlanomban élek 5.éve, melyet 6.500.000ftért vásároltam.


Egy 2 szobás+ konyha fürdő spejz kádárkocka, melyet azóta szigeteltem, kapott egy tetőcserét, teljes külső belső felújítás, mindent a saját két kezemmel apránként.

Jelenleg 36 éves vagyok, mióta dolgozom kb mindig meg tudtam sporolni a fizetésem felét ahelyett, hogy minden frászra elcsesztem volna. Eddig kb 12millióban áll a ház, de ma már nem mondanád meg róla, hogy nem újépítésű...

És nem borsodban, hanem székesfehérvártól 20perc autóutra.

2023. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
78%

7 vagyok,

De pl ott van gyerekkori legjobb haverom, ő nem messze tőlem vett egy 5ha tanyát, összesen 4millió magyar forintért, felhúzott rá 3millióbol egy 8méter átmérőjű jurtát, amiben wc- fürdő- konyha minden van, galériás hálófülke 2darab, telsesen jól élhető, gyönyörű táj, még saját kis tavacskája is van... mindezt tökéletes 4g lefedettség alatt, szóval ő sem az isten háta mögött él, mégha optikai netje nem is lesz mint nekem :D

2023. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
89%

Aki ma nulláról indul, az MA nyilvánvalóan nem teremt otthont, max kartondoboz házat egy híd alatt...

Aki ma nulláról indul, az dolgozik, tanul, küzd a céljaiért, nem csak rinyál, és akkor majd 5-10év múlva teremt otthont...

Vagy nem csinál mást csak rinyál és sajnáltatja magát, és akkor nem teremt otthont soha.

2023. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
79%

7vagyok... mikor beköltöztem a szigetelettlen házba, az első két telemet egy 2.5x2.5×1.25méteres szigetelt fűtött dobozban húztam ki, konkrétan egy matracom volt bent, a 120cm képátmérőjű tv, egy radiátor, és az xboxom...

Embertelen volt, kb mint egy koporsó, de választhattam, hogy vagy ez, vagy havi 50-70000ft elmegy a szigetelettlen ház fűtésére, hát én inkább megsporoltam ezt a pénzt.

2023. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!