Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest 8.kerben milyen...

Budapest 8.kerben milyen környék a Kálvária tér?

Figyelt kérdés

Most így 2023-ban a 8. Kerületben a Kálvária tér környéke mennyire biztonságos?

Egy lakás van ott és párommal érdeklődünk iránta.



2023. júl. 4. 15:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Szupi hely! Befelé a Baross utcán a krt felé..


Csak ne nagyon menjetek a Diószegin lefelé....

De, az sem vészes. Az a fő, hogy gondolom, olcsóbban, 5-8 millióval kevesebbért kapjátok meg ezt a lakást, mintha felkapottabb helyen vennétek meg.

2023. júl. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
70%
Ha 20 millióval olcsóbban adnak ott a lakást talán oda költöznek. 5 milliót nem ér az, amit folyamatosan látni, hallgatni kell ott.
2023. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
2#. Nincs igazad. Én több éve lakom a környéken és semmi gond nincs. Azért 8 millio ft, 8 millio, hidd el. Ha másutt ugyanez ennyivel többe kerül, én ezt választanám.
2023. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

A koruton kivuli resze gazosak. A Kalvaria nagyon messze van a nagykoruttol!!


Ne koltozz odasemennyiert!! Nagyon undirio a lakokornyezet az ottani emberek miatt. Nezz ott korul nyaron delutan 4-7 kozt es estig is legyel ott 1-2ig. Akkor latszik igazan,kik elnek ott….


Gondolom a kozvetitotcske delbe n vagy reggel visz oda!! 2-ig nem kel ki az agybol a szemetnepseg. Mi is neztunk igy lakasokat ciganyos hazakban. Delutan visszamentunk es mar a folyoson elte az eletet a csalad es a lepcson sieto lakokat kerdezgettek unalmukban. Azok meg nem mertek nem valaszolni,pedig a hatuk kozepere nem kivantak a beszelgetest.


Abban a hazban a liftet nem helyeztek uzembe es gyalogolhattak az emberek.

2023. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

“ 2#. Nincs igazad. Én több éve lakom a környéken és semmi gond nincs. ”

Jolvan, ha te ezt így látod, hogy nincs ott gond akkor te vak vagy. Felesleges vitázni ha szerinted azon a környéken nincs baj.

2023. júl. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

Mért nem nézed meg? Én is csak onnan tudom, hogy körbejártam akkor, aktuálisan, amikor neten kinéztem ott lakásokat.

Akkor a benzinkút felőli oldala szörnyű volt értelmiségi fehér embernek (Kálvária téri cím), a másik oldal, az Orczy negyedi, az jó volt kívül és belül is.

A környéke is ilyen, házról házra más, és

ez egész Budapest belvárosról elmondható.

2023. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
9%
Ja, hogy mennyire biztonságos? Pont annyira, mint Budapesten bármelyik másik hely.
2023. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%

Már a 6., 7. kerület is egy undorító c. telep, nem hogy a 8. Kálvária tér.


De mindegy, hallgass erre a néhány Budapest-felsz*pó gyakorikérdésekes idiótára, aztán költözz oda, legalább nem máshol vered fel az árakat. Hihetetlen, hogy a sajátlakás-mánia és az ehhez társuló fillérb*szás miatt képes egy fehér ember ilyen lepratelepre költözni.

Szerintem ha jót akarsz magadnak, csak a budai oldalon az 1., 2., 11., 12.kerületben nézelődj.

2023. júl. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

8: "Már a 6., 7. kerület is egy undorító c. telep, nem hogy a 8. Kálvária tér."


És ennek mi köze a feltett kérdéshez?

A te esztétikai szempontjaidat, hogy kire nézel rá szívesen és kire nem, senki nem kérdezte. És valójában kb. nulla mértékben számít a szempontod a belvárosi ingatlanpiacon, mivel ez egy 2 milliós világváros közepe.

Egyébként több kínaival, mint cigánnyal.

2023. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
42%

8: 6 évig dolgoztam az I. kerületben és fogászatra is oda járok 30 éve.

Semmivel sem jobb, mint a Kálvária tér.

A II. kerületbe is rendszeresen járok, még rondább is a Margithíd-Margit körút, mint Pesten bármi.

XI. kerületbe is rendszeresen járok, egyetemre is oda jártam, azt se értem, mért jobb, miben jobb.

A XII. az hegyvidék, még egy közért sincs, autóval kell eljárni másik kerületbe még kenyérért, szappanért is.

2023. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!