Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik városba érdemes költözn...

Melyik városba érdemes költözni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Olyat helyet keresek ami se nem túl nagy, se nem túl kicsi, és ahol szép a környezet.


Munka az mindegy, mert a vállalkozásom bárhonnan tudom csinálni.


2023. júl. 18. 19:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10es: köszi Neked is a választ :D
2023. júl. 19. 11:02
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi Budapestről Szombathelyre költöztünk, nem bántuk meg. Én a helyedben mindenképp valami megyeszékhelyre mennék, ahol van jó infrastruktúra, kultúra. Ha egyáltalán nincs családi kötődés sehová, akkor felmerül, hogy neked mi a fontos, mi essen közel. Pl. Budapesthez legyen viszonylag közel, hogy könnyen feljuthass? Ha igen, akkor Székesfehérvár, Dunakanyar, Szentendre pl. Ha ez nem szempont, akkor mit szeretsz? Erdős-dombos vidék, vagy inkább síkság? Dunántúl vagy Alföld? Ezt kell eldöntened, mi a prioritás. Pl. Szombathely, Pécs, Szeged vagy Veszprém is szép, de munkalehetőség szempontjából korlátozottak. Én amúgy a helyedben Pest megyében élnék, az a legfejlettebb, és valami szép természetközeli helyet választanék, ahol nyugis életet lehet élni, de ha szükséges, közel van a főváros is.
2023. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12es: Köszi szépen, én is most szeretném elhagyni Budapestet. Inkább a nyugati területek tetszenek, mert balatonon él édesanyám. Szombathely, Veszprém szipmi... Székesfehérvár valamiért nem annyira :) köszi
2023. júl. 19. 13:30
 14/17 anonim ***** válasza:
Balatonfüred, Révfülöp, Siófok
2023. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Veszprém. Csakis Veszprém❣
2023. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
14: Siófokról való vagyok, oda nem szeretnék menni, maximum csak látogatóba. De köszike!
2023. júl. 19. 16:31
 17/17 anonim ***** válasza:
Látod, ez ilyen szubjektív, hogy kinek mi tetszik, én meg rohadtul boldog lennék ha balatonhoz közelebb költözhetnék, pedig én is csak 25km-re vagyok, mégis szezononként max 3-5alkalommal jutok le.
2023. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!