Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit jelent az, hogy "a galéria...

Mit jelent az, hogy "a galéria megvásárolható"?

Figyelt kérdés
Kiadó ülzethelyiség leírásánál látom, hogy "a galéria és a berendezés megvásárolható". Ezt hogy kell érteni? A berendezés megvásárolható az világos, kifizetem, az enyém. De a galéria?
2023. júl. 26. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem veszed meg, elbontja es elviszi.
2023. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Mit nem értesz? Megveheted külön-külön vagy együtt.
2023. júl. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt nem értettem, hogy a helyiség kiadó, a galéria eladó.
2023. júl. 26. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
#3: Jaaa, bocs figyelmetlen voltam. Hm. Érdekes. A hirdető talán rosszul fogalmazott.
2023. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, közben újra megkerestem, a galériát az előző bérlőtől lehet megvásárolni.


Így más részét nem értem a dolognak: ha a bérlő saját pénzből építtetett egy galériát, nem éri meg jobban otthagyni, mint lebontani? Teljesen megértem, hogy értéket növelt, de ezt behajthatná a tulajon, az meg kiadhatná drágábban az üzletet.


Mert így ha én kibérlem az üzletet és megveszem a galériát... akkor ha otthagyom az üzletet, nekem is el kell adnom a galériát. A lebontással mínuszban lennék.

2023. júl. 26. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán el lehet adni a bontott galériát, amilyen építőanyagárak vannak.
2023. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!