Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vettem egy lakást, az illetéke...

Vettem egy lakást, az illetéket milyen felületen tudom online befizetni?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, elsakkoznak rajta egy darabig, de 3 hónapra az adásvételihez, küldték is az e-mailt, hogy kellene fizetnem, viszont nem teljesen tiszta, hogy hogyan és hol. Ha lehet,online fizetném be. Nézelődtem már az mo.hu-n, de nem találtam. Merrefelé van? Rossz helyen járok?

2023. aug. 31. 00:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ügyfélkapud oda küldték a számlaszámot és az összeget.
2023. aug. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az efer felületen tudsz ilyen tételt rögzíteni és vpos terminálon keresztül kártyával kifizetni. Csak érdemes megnézni, h ekkora tételt ki tudsz-e egy összegben fizetni, vagy alacsonyabb a limited.
2023. aug. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb ha a határozatban megadott információk alapján utalsz.
2023. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

12 havi részletben kértem, az EFER-t néztem korábban, viszont nincs 'bekérve',nekem kellene rögzítenem a fizetési kérelmet és sosem használtam még a felületet, nem tudom, el lehet-e rontani...

Jobban örülnék ha így tudnám fizetni,mert így a bankkártyám 'ingyen' fizetné, az utalás drágább. :)

2023. aug. 31. 12:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Beírod a csomag névhez hogy XY illeték 2023. y. havi részlet

Kiválasztod az adózónál magad

Utána pedig az adónem kódot amelyik számlára fizetni kell, összeget az összeg mezőbe beírod

Ügyleírásnál én az adóazonosító jelet be írnám hogy tuti beazonosítható legyen

És fizeted ennyi

2023. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!