Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vennél-e nem erkélyes lakást,...

Vennél-e nem erkélyes lakást, ha a településen, ahol lakást akarsz venni, nagyon kevés az erkélyes, és amire futja a pénzedből, azon nincs erkély?

Figyelt kérdés
Azaz kevés az erkélyes településszinten, és sokkal drágábbak emiatt azok, amiken van, de arra nincs pénzed? Megvennéd a nem erkélyest? Vagy akkor inkább nem vennél lakást?

2023. szept. 22. 23:33
A kérdező szavazást indított:
megvenném
nem venném meg
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fontos az erkély. Kiülni nem szoktam/nincs időm, nem dohányzom és van szárítógépem is. Tehát amit az erkély tud adni funkcióban az nekem nem fontos.
2023. szept. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem szerettem a világ elé kiülni kávézni, mert zavar ha mindenki lát. Ha cigizel jó megoldás az erkély, ha nem sok értelme nincsen.
2023. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha egy lakásban legalább ennyi kapcsolat van a "természettel", így én bem szívesen vettem volna lakhatásra erkély nélküli lakást, de nyilván van az a helyzet, amikor megalkuszik az ember gond nélkül.
2023. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az erkélyes lakás jöhetett szoba, de én cigizek ezért volt fontos ha nem cigiznék valószínűleg olyat vettem volna ami nem erkélyes. Ezek szerint dönts. Cigizni lakásban nagyon nagyon nem kéne.
2023. szept. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszer laktam egy erkélyes lakásban 13 hónapig, amire pontosan emlékszek, hogy 2x mentem ki összesen.


Viszont az ilyen panellakásos, zárt - loggiára szerintem sűrűbben kimennék.

De vannak az olyan erkélyek, ahol át tudnál mászni a szomszédéra, mert kb 1-2 méterre van a tiédtől az olyan nekem mindig olyan bizarr, oda inkább ki se tenném a lábam.


Amúgy meg gyerekkel se jó az erkély, vannak ezek a millióból / 1 eset, hogy kiesik a gyerek az erkélyen (tom ez egy szélsőséges példa, de ettől független egy valós tényező)


Kérdésre válaszolva, nem izgatna ha nincs erkély, pláne, hogy vannak olyan társasházak ahol olyan rossz a kialakításuk, hogyha van akkor se mennék ki rá.

2023. szept. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!