Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen oldalon érdemes ingatla...

Milyen oldalon érdemes ingatlant keresni?

Figyelt kérdés
Az ingatlan.com-ot szoktam nézni, de azt hallottam, hogy az fizetős, ezért sokan nem rakják fel oda az ingatlanjukat. Mi az az oldal, amit érdemes nézni? Annyira nehezen találok házat (Budapest és Pest megye, maximum 70 millió forintig nézek). Egyelőre csak nézelődés fázisban vagyok.
2023. szept. 26. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Az ingatlan.com-ot használják toronymagasan a legtöbben. Az hogy mit hallottál teljesen irreleváns, ugyanis lehet ingyen hirdetést feltenni az ingatlan.com-ra, csak bizonyos limitációk vonatkoznak rá...


Másfelől 70 millióért esetleg egy kelet magyarországi faluban fogsz családi házat kapni, nem Budapesten és a környékén.

2023. szept. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

#1: pesti aggloban és pest külsőn simán vannak 70-ért házak.

Lepukkantat még a budai oldalon is ki lehet fogni

2023. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
#2 Hát, élhető ingatlant én még nem találtam Szentendre, Solymár, Budakeszi és környékén csak 150M felett és az is igencsak minimalista jellegű.
2023. szept. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szentendre környéke elég drága amúgyis, én inkább Pest megye déli/keleti részén nézek.
2023. szept. 26. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Pont tegnap néztem Csonrád-Csanád megyében, hogy 60-70 millió egy normális ház, ami méretre, fűtésileg és kinézetre is rendbe van. És nem Szegedről beszélek.


Ebből kiindulva, hogy Budapesten x2 a nm ár teljesen reális, aki azt írta, hogy 150 millió, még ha kicsit elrugaszkodva is.


18. kerületben biztos akad olcsóbban, az más tészta, hogy nekem a 18. kerület a repteret leszámítva annyira kint van, hogy szinte már nem is nagyon Budapest és csak annak jó ott lakni, aki mondjuk a közelben dolgozik.


Egy jobb helyen egy lakás is 70-80 millió Ft, ebből kiindulva egy jó állapotú kertes sem lehet olcsóbb a fővárosban. Nézd meg a kelenföldi panelokat milyen árban vannak.


Kérdésre is válaszolva.

Ingatlan.com -

Jofogas.hu (itt ingyenes a fotós feltöltés, ingatlan.com-on 12.000 Ft talán, ezért van aki oda nem rakja fel a hirdetését, ezért érdemes a jófogáson is nézelődni.)

2023. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen oké az ingatlan.com. Általában aki el akar adni milliókért valamit, az kifizet ennyit, de kép nélkül is raknak fel, úgy ingyenes. Marketplace-t, Jófogást is érdemes nézni még. Lehet kapni házat 70-ért - kérdés, mekkorát, milyen környéken/közlekedéssel, mennyire modernizáltat, de mi is nemrég vettünk és azért van most bőven választék, nem csak lepukkantak. Ja és a hirdetési árakhoz képest simán lehet 10-20%-ot alkudni.
2023. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
29%
Megveszlak.hu Ingatlan.com
2023. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen, 5-10-20% alku simán benne van, de nem mindnél.

Én sok hirdetést berakok érdekességképp is a mentettek közé, van ami már 5 milliót zuhant a hirdetési árából 1 hónap alatt.

Viszont olyan is van, ami véleményem szerint túlárazott volt és hamar levették a hirdetést (Gondolom elkelt), szóval ha valakinek megtetszik akkor könnyen le lehet csúszni bármelyikről.

2023. szept. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!