Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Túl kritikus vagyok vagy...

Túl kritikus vagyok vagy tényleg nincs normális lakás Budapesten?

Figyelt kérdés
2023. okt. 29. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mikor lakásvásárlásnál tartottam.

Nekem is elég sok kritériumom volt.

3 vagy 4 emeletes tégla társasház legyen, központi mégis csendes zöld övezeti részen helyzkedjen el.

Én kifejezetten legfelső emeleten akartam lakást.

Legyen a lakásnak erkélye.


Mikor keresgéltem a lakást,nem érdekelt,hogy milyen állapotban volt a lakás belülről, sőt kifejezetten lepusztult lakást akartam, amit teljesen felújíthatok és a saját ízlésemre alakíthatok.


A lakás elosztása érdekelt,olyat akartam aminek van egy nagyobb szobája

( nappali) azon kívül

2 db hálószobája van,és külön van a konyhája.

Fürdő,Wc külön természetesen,és wc-n legyen egy kis ablak


Tudom sokan imádják az amerikai konyhás nappalit,de nekem az tetszett,az tetszik ahol külön van a konyha.

Sokáig keresgettem,de végül is találtam, nagy nehezen egyet,amit árban is korrektnek találtam.

2023. okt. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Fogalmazzunk úgy, hogy a kereted és az igényeid nem találkoznak
2023. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
1# fürdőszobában legyen az ablak
2023. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2#

Ez nem igaz, mivel néztem 100 millióért is lakásokat és azok sem tetszenek, egyszerűen nem olyan az elrendezés amilyet én keresek.


Én még a régimódi vagyok. Olyasmi, mint amit az 1-es is írt.

Én különálló konyhát keresek, mégha kicsi is és legalább 2 nem egymásból nyíló szobát. Többségében panellakások vannak ilyen felállásban, de a pénzkeret magasabb, mint egy panellakás ára, így téglában gondolkozok.

Nagyon kevés ilyet látni Budapesten vagy ott ahol én nézem.


Egy ilyet láttam a 14. kerületben, ott viszont a 2 különnyiló szobából az egyik összesen 8 négyzetméter, szóval extra kicsi.

2023. okt. 29. 16:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#4: Hát akkor irány az épülő lakóparkok és ott még módosíthatsz az alaprajzon. Ha arra is van keret, akkor tényleg nem a pénzen múlik


#2

2023. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1# vagyok

Különben az én lakásom mindösszesen 59m2

De az elosztását mindig is nagyon szerettem


18m2 nappali( onnan lehet az erkélyre kimenni)


2db szoba

12m (hálószoba)

9m2 (vendégszoba)


Mindegyik szoba külön nyílik,nincs egymásba nyíló szoba.

Külön a konyha( ráadásul a konyhában is van egy nagy ablak)

2023. okt. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én is ilyen 45-55 nm közötti lakásokat nézek, de általában úgy vannak, hogy nagy nappali és egy kicsi szoba.

Én sose voltam ilyen nappalizós fajta, hanem mindig az volt, hogy volt 2 külön szoba egyik ilyen dolgozó másikban meg aludtam. De ilyen hogy a nappaliban ücsörgök egész nap meg az amerikai konyhában főzőcskézek a tv mellett az nem az én világom

2023. okt. 29. 17:10
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

itt Budafokon 2 db házat hirdettek egyenként ötszáz millióért, 1 db házat 350 millióért...mindegyikben több fürdőszoba, WC..


De..egyikben sem volt bidé..


Erről ennyit.


Amúgy ingatlanossal kerestess lakást, előbbre jutsz, és karácsonykor már vágyaid lakásában gyújthatsz gyertyát.

2023. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen-igen

Mivel egyedül élek a nappalit leginkább baráti összejövetelek alkalmával szoktam használni.

Én is sokkal jobban szeretem,hogy van egy külön kisebb konyhám.


Az öcsém londonban dolgozik 3 havonta azért megszokott látogatni engem pesten, hosszabb rövidebb időre,ilyenkor a kisebb 9m2 vendegszobában szállásolom el.


A 12m2 hálószobát pedig csak én használom.

Azért szeretem a lakást, mert igazából bárkit kényelmesen vendégül tudtam látni eddig

2023. okt. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha akarsz normális meretű konyhát, es két nagyszobát, akkor inkább 65m2-ig nézz. 55-be nem fér bele.

az 50-es panelokban ahol van két úgy ahogy nagy szoba, a fürdő meg a konyha rettenetesen pici.

2023. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!