Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ez az ingatlan szerintetek ér...

Ez az ingatlan szerintetek ér ennyit?

Figyelt kérdés
[link]

2023. nov. 12. 16:38
A kérdező szavazást indított:
igen
nem, dehogy
4 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 milliót nem adnék egy 30 négyzet alatti lakasért az biztos. Szoval nekem nem er ennyit. Aztan persze lehet, hogy másnak ér ennyit, minden ember egyedi helyzet.
2023. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, így, ahogy írod! Ilyen kérdést feltenni felesleges. Max. véleményt mondhatok, de hát az meg kit érdekel? Senkit!

Hát biztos van, aki kifizeti...


Nekem ez a vicc kategória! Ha újjá születek is inkább szülessek újjá pondróként a ganéba, mint hogy budapesti lakosként, akinek ezzel kell szembesülnie, hogy 35M-ért kellene vásárolnia egy garzont! Részvétem!

2023. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

25 négyzetméter számomra élhetetlen.Ha neked ér ennyit vedd meg.

Reálisan viszont drága.

2023. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem belekalkuláltak 30% alkut.
2023. nov. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyebkent ha számodra sem ér ennyit akkor próbálj alkudni. Olvastam a netem, hogy mivel 50 %al kevesebb a tranzakció szam tavalyhoz képest ìgy megnőtt az alkuk aránya ès mértéke. Aztán vagy bejon vagy nem. Ha sürgős a tulajnak engedhet. Ha meg raer akkor lehet, hogy hónapokig tartja ezen az áron.
2023. nov. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért vidéki megye városban kerteshazat veszel ami full extras. Kisebb településen meg megjobbat amihez még medence is van :D. De kinek mi.
2023. nov. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6: Ha meg bárki valaha pl. a Műegyetemen akar tanulni, vagy a Színművészetin (vagy akár csak az operettszínházba akar járni szórakozni) akkor 5-10 évig az + 250 000/hó.

Ilyen dolgok vannak beleszámolva a telkek áraiba.

2023. nov. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26 négyzetméter és 40 millió? :D Elfogadhatatlan. Jelenleg én is 26 négyzetméteresben élek ami sokkal jobb környéken van mint ez, jobb közlekedési szempontból is és a belső tere is sokkal színvonalasabb, mégsem hirdetném meg ilyen drágán. Nem tudom mit gondolt a hirdető.
2023. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!