Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hála a CSOK Plusz bevezetéséne...

Hála a CSOK Plusz bevezetésének minden normális környéken lévő Budapesti lakás 1 millió forintos négyzetméter áron van már hirdetve. Vagy csak én nézem rossz helyen?

Figyelt kérdés
dec. 16. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb budapesti lakás a menő környékeken a magas nm-áraival nem CSOK-képes a mérete miatt.
dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudni kéne, hol nézed. Találati halmazt belinkeled ide?
dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Definiáld a "normális helyet" utána tudok segiteni
dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan helyen lakok ahol eddig sok esetben a tervező asztalról elkeltek az új lakások. Mostanában teljesen mást tapasztalok. Felépültek komplett tarsashazak és jó ha a lakások fele el van adva. Sok helyen már az akció szó is ki van téve amire mostanában nem volt példa.
dec. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

4-es


Ebbe mondjuk az is beletartozik, hogy az újépítésű lakások a költséghatékonyság és a profit miatt élhetetlenül lettek felhúzva, szádban a szomszéddal, még egy 90-es években épült panel belső elrendezésénél is rosszabb helykihasználással.


A normális helyeken pedig új CSOK ide vagy oda, eddig is milliós négyzetméter áron mentek az ingatlanok. Ha még tudsz alkudni is, igazából nem vagy előrébb anyagilag, mert a fizetés vásárló értéke a jelenlegi inflációval sokkal többet esett, mint 10-20%.

dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A Csok inkább a nagyméretű és főleg az újépítésű családi házak árát vitte fel. Budapest meg mindig a legdrágább, mert mindig akad valami munka, ezért sokan költöznek be. Viszont a kicsi lakások négyzetméter ára magasabb, mint a nagyoké.
dec. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csok plusz esetében nem lesz sztem akkora pörgés mint a sima csok babavaro kombó esetében. Egy ok miatt sztem azert mert ez HITEL lesz. Az átlag ettől a szótol megijed és 5 x atgondolja az egészet. Meg arról ne is beszéljünk, hogy 50 millióra nagyon kevesek lennének hitelkepesek. Ahol mondjuk együtt legalább millió felett keresnek , de inkább felette. Azért ez 300 ezres törlesztőt jelent alsó hangon sztem. Persze ha jönnek a gyerekek sorban akkor csökken a hitel tartozás. De aki 300 ezres torlesztot bevállal és az anya terhesség miatt kiesik ott az apa sztem 600 felett hazavisz. Azert fogják sztem kevesen felvenni. Atlag sztem 20 max 30 millió forint értékben veszi fel, ami mondjuk lehet nagy segítség az tény. De akkor már majdnem ott vagyunk csak mint a régi csok.
dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!